Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın

NCUK Programı Nedir?

NCUK üniversiteye giden en iyi yol. 1987'de İngiltere'deki üniversitelerin uluslararası öğrencilere dünya çapındaki üniversitelere erişimini garantilemek ve orada başarılı olduğunuzda yardımcı olmak için kurulmuş bir konsorsiyum.

Niteliklerimiz, kendi üniversitelerimiz tarafından ve Russell Grubu'ndaki çok sayıda kişi de dahil olmak üzere Birleşik Krallık genelinde ve üniversiteler tarafından uluslararası çapta tanınmaktadır.

NCUK, hem üniversitede hem de sonrasında hayatı ve kariyerinizde hayallerinizi ve hırslarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olan her zaman çıkarlarınızı en iyi şekilde yerine getirmektedir. Teslim merkezlerimizden birinde NCUK Uluslararası Kuruluş Yılı'na katılabilirsin.

Clubclass, Malta'da bulunan tek NCUK dağıtım merkezi. Clubclass NCUK Uluslararası Hazırlık Yılı programı, lise eğitimini tamamlayan uluslararası öğrencilere yönelik çok çeşitli lisans derecesi programlarına bir yol sağlayan NCUK tarafından tasarlanmış ve geliştirilen modüler 30 haftalık bir kurstur. Bu program, Malta'da MQF Seviye 4'te akredite edilmiştir; bu yeterliliğin EQF-Avrupa Düzeyleri Çerçeve seviyesine atıf yapıldığı anlamına gelir; bu nedenle, tüm Avrupa ülkeleri tarafından tanınmaktadır. Öğrenciler kursu başarıyla tamamladıktan sonra, önde gelen bir NCUK Üniversitesinde bir yer garantisi altındadır veya kendi seçtikleri bir üniversiteye başvurmaya uygundur.

İster bir lisans veya lisansüstü olarak bir yer arıyorsanız, yeterliliklerimiz ve garantili erişim en iyilerdir. Üniversitelerimizle işbirliği içinde tasarlanır ve dil, çalışma, sosyal ve kültürel becerilerle yüksek akademik standartları birleştirirler.

Kendi ülkenizde veya İngiltere ve Avrupa'daki eğitim merkezlerimizden birinde, kendi standartlarımız kadar yüksek kalite güvence altındaki ortaklarınca eğitim alabilirsiniz. Ve niteliklerimiz, muhteşem servis ve destek seviyeleri ve 30 yılı aşkın bir geçmişi ile desteklenmektedir.

Onbinlerce yabancı öğrencinin, binlerce farklı kursun arasından seçim yaparak ve önde gelen İngiltere'deki üniversitelere garantili erişim elde etmelerinde yardımcı olduk ve çok çeşitli konularda iyi lisans ve lisansüstü eğitimler elde ettik.

NCUK, bir üniversitede mükemmel bir yer bulmanıza yardımcı olmak için burada.

Yurtdışında Üniversite Eğitimi için NCUK

NCUK Uluslararası Kuruluş Yılı programı - Business Stream, lise eğitimini tamamlayan uluslararası öğrencilere yönelik çok çeşitli lisans derecesi programlarına yol gösteren 40 haftalık modüler bir derstir. Öğrenciler kursu başarıyla tamamladıktan sonra, önde gelen NCUK üniversitesinde bir yer garantisi altındadır veya istedikleri bir üniversiteye başvurmaya uygundur. Uluslararası Hazırlık Yılı programı - İş Dünyası Akışı, öğrencileri lisans eğitimlerine hazırlayacak olan Akademik Amaçlı İngilizce, İşletme Araştırmaları, Ekonomi ve Matematik konularını içeren bir çalışma becerileri kombinasyonundan oluşur. Öğrenci değerlendirmesi, kurs, bir dönem sonu sınavı ve bir final sınavının kombinasyonu yoluyla yürütülür.

Tüm NCUK programları 11 kurucu üniversite ile birlikte oluşturulur ve hepsi öğrencilerin İngilizce konuşulan bir ortamda gelecekte başarılı çalışmalar yapmak için gerekli becerileri kazandırmak üzere tasarlanmıştır. NCUK programları, öğrencilerin dünya çapında taşınabilir bir nitelik kazandırarak, dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerin çoğunluğu tarafından kabul görür ve kabul edilir.

NCUK, 1987'de 11 önde gelen İngiltere üniversiteleri tarafından kuruldu ve bugün NCUK, öğrencilerin İngiltere'de yaklaşık 3.000 derecelik programa girişlerini garanti edebileceği için eşsiz bir organizasyon. Programlarını başarıyla tamamlayan öğrencilere, aşağıdaki üniversitelerden birinde uygun bir lisans programında en az iki teklif sunulmaktadır:

Neden Yurtdışında Lisans Eğitimi İçin NCUK?

  1. Lisans derecesinde yerleştirme garanti koşullu 
  2. Kalite güvence altına alındı
  3. Kalifiye ve deneyimli öğretmenler
  4. Özel sınıflar 
  5. Haftalık 26 saatlik ders
  6. Düzenli öğrenci mesleki bakım, özel danışman ve rehberlik 
  7. NCUK, 23.500'den fazla öğrenciyi dünya standartlarındaki üniversitelerdeki derece programlarına yönlendirdi.
  8. NCUK programları, dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerin çoğunluğu tarafından tanınmaktadır ve kabul edilmektedir.
  9. 40 Hafta süren üniversite hazırlık
  10. IELTS sınavına GEREK DUYMAKSIZIN üniversiteye Kayıt imkanı

Açıklama: Üniversite Hazırlık programınızı Malta'nın eşsiz doğasında tamamlayıp ister Malta ister İngiltere'de istediğiniz üniversite bölümüne kayıt Yapabilirsiniz. NCUK programında anlaşmalı olduğu Avustralya, kanada ve İrlanda'nın prestijli üniversitelerinde de eğitim olanağı sunmaktadır!

IFY PROGRAMI NEDİR? TIKLAYINIZ

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2022
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.