• IECC - International Education & Career Center
  • Uluslararası Eğitim ve Kariyer Merkezi

        1975 yılında Hüseyin AYSU'nun destekleri ve yardımları ile Genel Müdürümüz Mustafa AYSU'nun kurmuş olduğu AYSU MUHENDİSLİK şirketi Elektrik Makina ve Otomasyon sektörlerinde mühendislik hizmetleri vererek 1980 senesinde kazanılmış olan tecrübelerle Aymak İthalat İhracat San. ve Tic. Koll. Şti. kurmuştur ve faaliyet alanlarında Kuruluşundan bu yana gün geçtikçe iş portföyünü çeşitlendirme yolunda emin adımlarla ilerleyen şirketimiz vermiş olduğu üstün, kaliteli hizmet ile sektöründeki diğer firmalar arasında kısa sürede yükselmeyi başarmıştır. Bu başarının getirmiş olduğu güven ve güç ile 1986 senesinde genel müdürümüz Mustafa AYSU'nun liderliğinde Aysu İnşaat Tesisat Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur. Türkiye çapında çeşitli illerde Okul & Hastane & Sağlık ocağı & Spor salonu ve Vilayet Konaklarında İnşaat ısıtma ve elektrik müteahhitliği işlerini başarıyla tamamlamıştır.

        ''AYSU GRUP'' özellikle eğitimin önemini vurgulayarak uzun yıllardır kazanılan bilgi, birikim ve tecrübe ile 2014 senesinde Yurtdışı eğitim alanında sektöre adımını atmıştır. İşletmecilik kariyeri boyunca ''IECC'' alanındaki liderliğini, etik değer ve bilimsel ilkelerden ödün vermeden, disiplinli, özenli ve azimli çalışmasıyla, seçkin kadrosu ve profesyonel ekip çalışması anlayışına borçludur. ''IECC'' başarısı; sürekli geliştirdiği nitelikli yayın ve öğretim materyallerine, yönetim kadrosu ve tüm çalışanlarının ilkeli ve disiplinli çalışma tarzlarına, anında ve bireysel çözümlere, kaliteden taviz vermeyen tutumlarına, insan odaklı sunduğu çeşitli sosyal aktivitelerine bağlıdır. IECC’nin öncelikli hedefleri arasında; yakaladığı bu kaliteyi ve hizmet anlayışını 21. yüzyılda Türkiye’nin her köşesinde yaymak yer almaktadır.

  • VİZYON

        Globalleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uluslararası standartlarda öğrenciler yetiştirmek için uluslararası vizyonumuzu oluşturuyoruz. Bu vizyon doğrultusunda dünya standartlarında bireylerin eğitim almalarını sağlıyor, Uluslararası projeler gerçekleştiriyor, yönetici, eğitimci ve öğrencilerimizin yurtdışı açılımlarını destekliyoruz. 

  • MİSYON

         IECC yurtdışı eğitim & danışmanlık geleceğiniz için ülkelerin kapılarını size kaliteli dil okulları ve yenilikçi yaşam anlayışı ile aralıyor, barış içinde huzurlu bir dünya oluşturulmasına katkı sağlayan bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bu amaç doğrultusunda öğrencilerimizin duyarlı, eleştirel ve dönüşümlü düşünen, yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen, saygılı, disiplini içselleştirmiş, akademik ve sosyal becerilerini geliştirmeyi önemseyen, kendi geleceğini hazırlayan, yetkin bireyler olmasını sağlamak temel varlık sebebimizdir.Yaptığımız her şeyde yüksek kaliteli performans sağlamayı amaçlamaktayız. Yaratıcılık ve yenilik ile sürekli gelişmeyi hedeflemekteyiz.Tüm kararlarımızda ve aksiyon adımlarımızda sürekli ve şeffafız. Vizyonumuza en uygun şekilde hareket ederek bağlılığımızı yerine getirmekteyiz. Birçok kültür barındıran çevremize hayata farklı bakış açılarını öğretmeye çalışmaktayız. Her bireyin katkısını desteklemekte ve bu katkılara saygı duymaktayız.

  • MÜŞTERİ POLİTİKAMIZ

- Şeffaf şirket politikamız gereğince müşterilere %100 doğru bilgi paylaşımının yapılması

- Hızlı iletişim ağı ile danışmanlarımızla kolay ulaşım

- Yurtdışı şubelerimizden 7/24 danışma desteği

- Olumsuz vize durumlarında müşteriye sunulacak alternatif çözümlerle %100 müşteri memnuniyetinin hedeflenmesi

- Dil Okullarında ve Yaz Okullarında En İyi Fiyat Garantisi

  • ÜCRETSİZ SUNDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZ

- Dil Okulları ve Konaklama Ücretsiz Danışmanlık

- Yaz Okulları ve Konaklama Ücretsiz Danışmanlık

- Her Yıl Beş Öğrenciye Ücretsiz Üniversite Hazırlık Yılı Bursu

- USA Yatırımcı Ortaklığı Ücretsiz Danışmanlık

- USA İçi Ücretsiz Vize Danışmanlık 

Tüm hakları saklıdır. © 2014 - 2017
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım