Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
İrlanda Dil Okulları


Neden İrlanda'da Dil Eğitimi

İrlanda, Avrupa’nın kuzeybatısında, Büyük Britanya Adası’nın batısında yer alan bir ülkedir. Uzun devre İngiltere’nin egemenliği altında kalan ülke, kültürel olarak İngiltere kültürüne yakındır. Teknolojik alanda, ekonomik sahada ve başka bütün alanlarda kendinden söz ettiren bir ülke durumuna gelen İrlanda, bilhassa dil eğitimi bölümünde son vakitlerın en tanınmış ülkelerinden biri olmayı başardı. Hiç kuşkusuz bundaki en büyük etki, okulların MEI doğrulusunda denetleniyor olması ve uluslararası öğrenciler amacıyla çok çoksıyla hak tanımasıdır. Tabi genel olarak ülkenin hayat koşullarında sağladığı koşullar ve öğrencilere sağladığı çalışma hakkı da tekrar ülkenin popülaritesine değer katan namacıylalerdir. İrlanda Dil Okulları kısa ya da uzun süreli eğitim alabilmek isteyenler amacıyla ideal bir ülkedir. En kısası 25 hafta olmak üzere 2 sene kadar sürebilen eğitim uygulamaları da tekrar ülkedeki dil okullarınca sağlamaktadır. Öğrenciler, 25 haftadan çok süren eğitimlere katıldıklarında birtakım haklara sahip olurlar. Bunların en başında gelen mühim ayrıntı ise haftalık 20 saat çalışma izinlerinin olmasıdır. Bu hak, bir öğrenci amacıyla aslında mühim olmakla beraber ekonomik anlamda rahat etmelerini büyük oranda sağlamaktadır. Müreffeh hayat koşulları, ulaşımda rahatlık, konaklamada seçenek seçeneklere sahip olan ülkede öğrenciler rahatlıkla etkileşim sağlayabilmektedirler.

Kültürü, binlerce sene geçmişe dayanan İrlanda, her ne kadar İngiltere idaresi altında uzun vakitler geçirmiş olsa da kendisine has değerlerine sahip çıkmayı başarmıştır. Gelişmişliklerini ülke menfaatleri tarafında sıksık olarak yenileyen, halkının faydasına olabilecek her alanda kendini ilerleten İrlanda, bilhassa eğitim alanına verilen ehemmiyet yardımıyla kısa sürede kendini toparlamayı başarmış ve dünyanın en gözde ülkelerinden biri olmayı başarmıştır. Doğal güzelliklerinin bir bütün durumunda bulunduğu ülkede, soluk alabilecek onca park ve bahçeler, şehre otantik manzara kazandıran tarihi alanlar ve kültürel miraslar, buraya gelen konukları kendisine hayran bırakmaktadır. Eğitim konusu ile ilgili da her geride bıraktığımız gün yeni adımlar atmayı ihmal etmeyen irlanda dil okulları yurtdışında gelen öğrenciler amacıyla değerlendirilmesi gereken en mühim kurumlar olmayı başarmaktadır. Eğitim teknolojisinden geri kalmayan, öğrenim bölümünde harcanması gereken paradan kaçınmayan ülke idaresinin katkısı ile burada eğitim gören öğrenciler beklentilerinden çok daha çoğunu elde ederek eğitimlerini tamamlayabiliyorlar. Bu da tercih edilmesinde mühim bir namacıyla olarak karşımıza çıkmaktadır.
Bilindiği gibi İngilizce dil eğitiminde uygulama seçimi çok mühimdir. Mesleki İngilizce, iş İngilizcesi, akademik İngilizce, asli İngilizce ve kamplar gibi çoğu uygulamaa sahip olan İrlanda, bu özelliği yardımıyla her yaştan ve her civarda İngilizce öğrenmek isteyenlere güzel fırsatlar sunmaktadır. Tabi fiyatlar konusu ile ilgili sunmuş bulunduğu cazip seçenekleri de bir kıyıya bırakmamak gerekiyor.

OKULLAR
ELI - Dublin - Dil Okulu
ELI - Dublin - Dil Okulu
ELI - Drogheda - Dil Okulu
ELI - Drogheda - Dil Okulu
EUROCENTRES - Galway - Dil Okulu
EUROCENTRES - Galway - Dil Okulu
EUROCENTRES - Dublin - Dil Okulu
EUROCENTRES - Dublin - Dil Okulu
ICOT COLLEGE - Cork - Dil Okulu
ICOT COLLEGE - Cork - Dil Okulu
ICOT COLLEGE - Dublin - Dil Okulu
ICOT COLLEGE - Dublin - Dil Okulu

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital