Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın

IFY (İnternational Foundation Year) Programı Nedir?

Bir Uluslararası Hazırlık Yılı (IFY) programı, İngilizce konuşulan bir üniversitede lisans derecesi için okumak isteyen İngilizce ana dili konuşmacılarını hazırlar.

Bu kurs, kendi ülkenizde liseyi bitirdiyseniz, ancak henüz seçtiğiniz bir lisans programına katılma yeterliliğine sahip değilseniz sizin için.

Doğrudan üniversiteye başvurduysanız ve uygun değilseniz, Uluslararası Hazırlık Yılı (IFY) programı mevcut nitelik ve üniversite arasındaki boşluğu doldurmanıza yardımcı olabilir. Emin değilseniz, bizimle konuşun; size rehberlik edebileceğiz.

Bu kurs, seçtiğiniz lisans derecesi ile ilgili konularda olduğu kadar İngilizce derslerini ve çalışma becerilerini de sağlar. Uluslararası Hazırlık Yılı (IFY) programını gerekli standartta geçirdiğinizde, NCUK üniversitelerinden birinde veya seçtiğiniz Avrupa'da başka herhangi bir İngilizce konuşan üniversitede 4000'den fazla lisans dersi alabilmeniz garanti edilir.

IFY programı ile verilen nitelik, sizi lisans eğitimine ilk yıl girmeye hazırlamak için NCUK'un üniversite ortaklarıyla birlikte tasarlanmıştır. Lisans programınıza başlamadan önce küçük sınıflarla çalışmak, lisans programınıza başlamadan önce size güven duymanızı sağlayacaktır.

Kalite, yaptığımız her şeyin kalbinde. IFY kursunda sunulan yeterlilik NCUK üniversite ortakları tarafından belirlenen en yüksek akademik standartları karşılar. Hem de akademik bilgi olarak, NCUK Uluslararası Kuruluş Yıl (ify) programı uzman İngilizce dilini, çalışma ve derece tabii bir önemli bir parçasıdır kültürel becerilerini verecektir. Bu eşsiz kombinasyon seçtiğiniz üniversiteye almak ve gelecekteki kariyerinizi ile almak için yardımcı olacaktır.

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.