Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın Adım Adım Yaz Okulu

  • Karar Verme Aşaması  

Öğrencimizi yaz okuluna göndermeye karar verdikten sonra her aile de olduğu gibi ülke seçimi ve doğru acente arayışı sürecinden sonra profesyonel hizmet ve en uygun fiyatları IECC'de bulup duraklayacağınız yerdesiniz.

  • IECC Danışman Desteği

Profesyonel danışmanlarımızdan alacağınız En iyi Fiyat Garantisi ve  En iyi Kalite  desteği ile ülke, fiyat, okul ve vize desteğiniz ile hızlıca kayıt aşamasına geçebilir, sürecin başlangıcından sonuna kadar IECC profesyonel danışman desteğini alabilirsiniz.

  • Kayıt

Ofislerimizde veya online ortamda uygulayacağımız kayıt işlemin de sadece kayıt formunu doldurmanız ve kayıt ücretini anlaşmalı olduğumuz banka hesabına yatırmanız ile kayıt aşaması tamamlanır.

  • Vize

IECC danışmanların sizden isteyeceği evrakları en kısa sürede temin edip danışmanınıza teslim ettikten sonra vize süreci başlamış olur. Unutulmaması gereken bir diğer konu herhangi biri/birileri/danışmanlar kesin vize garantisin de bulunamazlar. Vize durumları başvurduğunuz ülkenin konsolosluğu ve konsüller tarafından kesin olarak bildirilmektedir.

  • Seyahat Öncesi Oryantasyonu

Vize işlemi tamamlandıktan sonra öğrencilerimize, ailelerine ve grup velisine ayrıntılı bir şekilde valiz hazırlığından yolculuğa, derslerden aktivite ve gezilere, iletişimden kültür farklılıklarına kadar detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  • Transfer

Gidilecek ülke havalimanına varıştan sonra ilgili danışmanımız havalimanın da karşılama/uğurlama yapacaktır.  

  • Eğitim

Havaalanı karşılama sonrası konaklanacak yere varış ve yerleşmeden sonra okullarımızın tecrübeli eğitmenleri ile yaz okulumuzun keyifli eğitim süreci başlamış olur. 

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital