Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ACE ENGLISH - Malta - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

ACE ENGLISH - MALTA

ACE English Malta'da metodolojimiz, modern, eğlenceli ve rahat bir ortamda yürütülen denenmiş ve test edilmiş, profesyonel ve dinamik öğretim temel alınarak hazırlanmıştır. Her bir öğrenciye azami kişisel ilgi göstermeye özen gösteriyoruz. ACE English Malta'daki öğretmenlerimiz öğrencileri ile yakından çalışırlar. Küçük sınıflarımız göz önüne alındığında, öğretmenler her öğrencinin gelişimini sürekli olarak değerlendirirler. Bugün popüler olan teknolojik öğrenme sistemlerinin yanı sıra öğretmen ve öğrenci arasındaki insan bağlantısına özel değer veriyoruz. Sınıfın ilk gününden itibaren, animasyonlu ve keyif verici interaktif oturumlarımızda yalnızca İngilizce kullanılır ancak yine de öğrencinin yoğun çalışması gerekir. ACE English Malta'da asıl amacımız, öğrencilerimizin sağlam bir dil tabanı ile ilerleme ve İngilizce yeteneklerine ömür boyu güven duymalarını sağlamaktır. Herhangi bir dilde olduğu gibi, B1 seviyesine ulaşıldığında seviyeyi korumak için pratik yapmaya devam etmeniz son derece önemlidir. Öğrenciler, on-line (ilk günü zaman kazanmak için) veya varışta bir test alabilir ve sonra seviyelerine göre uygun bir sınıfa yerleştirilir. Öğrencilerin kalışının sonunda katılım ve seviye belgesi verilecektir.

ACE'yi seçmek için 10 neden

  1. Butik, en son teknoloji okul
  2. Etkileşimli, özel ısmarlama dersler
  3. Mükemmel bireysel ilgi ile Küçük sınıflar
  4. İngilizceyi eğlenceli hale getiren nitelikli, adanmış ve profesyonel öğretmenler
  5. Okul çalışan profesyonel, çok dilli bir ekip
  6. Mükemmel uyrukluk karışımı
  7. St Julians'ın kalbinde en iyi yer
  8. Okuldan yürüme mesafesinde çeşitli konaklama seçenekleri
  9. Yetişkinler ve gençler için çeşitli dinlence programı
  10. En iyi 'değer için para

Etkinlikler

Malta adaları, kiliselerden ve tapınaklardan sahile ve su sporlarına, müzelerden barok kentlerden golf ve trekking'e kadar her tür ziyaretçiye sunacak şeyler sunmaktadır.ACE English Malta, yetişkin öğrencilerine her türlü değişik zevke hitap etmesini amaçlayan kapsamlı bir eğlence programı sunmaktadır.
Tipik bir haftalık program, Valetta ve Mdina ziyaretleri, yaz aylarında bir plaj gezisi ve bir tekne partisi veya Malta'nın kışın kırsalında bir Jeep Safari gezisi içerir. Tiyatro, köy festivalı bir ziyaret, tipik bir Malta yemeği veya popüler bir gece kulübü gibi akşam etkinlikleri kartlarda da olabilir.
Golf, tenis ve binicilik gibi düzenli açık hava etkinliklerinin yanı sıra lüks bir sağlık spa alanında kendinizi şımartmak, spor salonuna sığmak, sinemada en yeni bülten yayınını yakalamak veya arkadaşlarına bir akşamı zorlamak gibi pek çok kapalı seçenek de bulunmaktadır.
Dalış
Denizin sakinliği ve berraklığı, tehlikeli balıklarla karşılaşma riski son derece düşükken ilk görüşen dalıcılar ve yeni başlayanlar için nihai şartlar yaratan mükemmel görünürlük sağlar. Daha tecrübeli dalıcılar için, seçim yapmak için çok zorlu dalışlar var.
Dalış derinlikleri, sığ 12 metrelik Ghar Lapsi dalışından Lantern Point'e kadar değişirken, su altındaki tünel 50 metreden daha aşağıya iniyor.
Yerel olarak lisanslı dalış okullarının sunduğu çeşitli dalış kursları ve aktiviteleri vardır.Dalıcıların dalış yapmaya uygun olduklarını gösteren tıbbi bildiri formunu doldurmaları gerekir. Refakatsiz olarak dalmak isteyen dalıcıların bir arkadaşı olması ve aynı zamanda diğer acenteler tarafından PADI Advanced Open Water veya eşdeğer bir sertifikasyon sunması gerekiyor. Hava koşullarına ve tecrübeye bağlı olarak, dalış merkezine nereden dalışa uygun olacağını kontrol etmeniz önerilir.
ACE English Malta, ACE'deki İngilizce öğrenmeyi bir dalış kursu veya bazı bireysel dalışlarla birleştirmek isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için bazı adaların en saygın dalış okullarıyla işbirliği yapmaktadır.
 
 


Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 110 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital