Ücretsiz Katalog Online Test Bize Ulaşın

 Açıklama:  Amerika'da ve Kanada'da Lisans ( Üniversite ) eğitimleri ve Fiyat Bilgisi İçin Lütfen Turuncu Formu Doldurun daha Detayli bilgi için Biz Sizi Arayalım

 

  • Karar Verme Aşaması  

Amerika'da üniversite okumanın kararını aldığınızda sadece sitemizde bulunan formu (turuncu form) doldurmanız yeterli olacaktır. Danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçip sizlere en doğru kararı vermeniz için yardımcı olacaktırlar.

  • IECC Danışman Desteği

Bir aracı kurumla veya vize danışmanları ile yapacağınız her türlü iş birliği sizlere eksiksiz ve hatasız vize ve eğitim süreçleri yaşatır. Unutulmamalıdır ki bireysel başvurular ret görmesi olasıdır. Bu yüzden IECC danışmanlarımızla vize sürecini sorunsuz geçireceğinizin garantisini vermektedir.

Profesyonel danışmanlarımızdan alacağınız ücretsiz En iyi Fiyat Garantisi ve Kaliteli hizmet ile Amerika’da size uygun ve okuyacağınız bölüme özel en uygun okul tercihi ve vize hizmetini tamamlamanıza yardımcı olacaklardır.

  • Kayıt

Ofislerimizde veya online ortamda uygulayacağımız kayıt işlemin de sadece kayıt formunu doldurmanız ve kayıt ücretini anlaşmalı olduğumuz banka hesabına yatırmanız gereklidir. IECC kaydınız olduktan sonra okul kayıt işleminiz aynı gün içinde yapılır ve kayıt aşaması tamamlanır.

  • Uçak Bilet Rezervasyon / Satın Alma

Kayıt işleminden sonra IECC danışmanınız sizin adınıza uçak rezervasyonunu yapacaktır. Vizenin alınması ve okul ücretinin ödenmesinden sonra uçak bileti satın alınır.

  • Vize

IECC danışmanların sizden isteyeceği evrakları en kısa sürede temin edip danışmanınıza teslim ettikten sonra vize süreci başlamış olur. Unutulmaması gereken bir diğer konu herhangi biri/birileri/danışmanlar size kesin vize garantisin de bulunamazlar. Vize durumları başvurduğunuz ülkenin konsolosluğu ve konsüller tarafından kesin olarak bildirilmektedir.

  •  Okul Ücretinin Ödenmesi

Vize işlemi tamamlandıktan sonra okul ücretlerinin (eğitim, konaklama vb.) en geç 48 saat içinde ödenmesi gereklidir. Vize alınmasına rağmen bu ücretleri 48 saat içinde ödemesini yapmayan öğrencinin aldığı vize okul tarafından iptal edilir. 


Not: Üniversite ücreti; vize başvurusundan önce öğrenciden talep edebilmektedir. Böyle bir durumun olması halinde danışmanınız sizi bilgilendirecektir.

  • Karşılama / Yerleşme / Eğitim

Gidilecek ülke havalimanına varıştan sonra görevli havalimanın da karşılama / uğurlama yapacaktır. Öncelikli olarak konaklayacağınız yer yerleştirmesi yapıldıktan sonraki gün eğitiminiz başlayacaktır.  

  • Eğitim Destek

Eğitim süreniz boyunca IECC danışmanlarımız sizlere ücretsiz hizmet vereceklerdir.

 

 

 Açıklama:  Amerika'da ve Kanada'da Lisans ( Üniversite ) eğitimleri ve Fiyat Bilgisi İçin Lütfen Turuncu Formu Doldurun daha Detayli bilgi için Biz Sizi Arayalım

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2014 - 2017
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım