Avrupa Dil Okulları - Malta Dil Okulları - İrlanda Dil Okulları

  

Eğitimli insanlardan oluşan nüfusu, bilim ve teknoloji alanında yapılan çalışmaları ve ekonomik yönden gösterdiği gelişim nedeniyle yabancı dil eğitiminin kaliteli standartlara tâbi olduğu Avrupa ülkeleri uluslararası öğrencilerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Politika olarak öğrenci değişimi programları hazırlayarak uluslararası öğrencileri dil eğitimi için davet eden Avrupa ülkeleri, Avrupa Araştırma Alanı projesi içerisinde yürüttüğü bilimsel çalışmalar sayesinde çok farklı alanlarda eğitim imkânı sunabiliyor.

Hemen hemen tüm Avrupa ülkelerinde yaygın olarak öğrenilen dil İngilizce olmakla birlikte Almanca ve Fransızca da yaygın olarak tercih edilen dillerdendir. Avrupa’da dil eğitimi almanın bir diğer avantajı da gittiğiniz Avrupa ülkesinde İngilizcenin yanı sıra ülkeye has olan dili de kolaylıkla öğrenerek birden fazla dil konuşma şansına erişmenizdir. Dünyanın en mutlu ülkelerinin yer aldığı Avrupa’da, Fransa, Almanya, İtalya, İsviçre gibi ülkelerin yanı sıra İngiltere ve Malta gibi öğrenciler tarafından en çok tercih edilen ülkelerde de dil eğitimi almayı tercih edebilirsiniz.

Dünyanın lider üniversitelerine, en iyi tesislerine ve kaliteli eğitim olanaklarına sahip Avrupa ülkelerinde dil öğrenmek, hem kültürel açıdan farklı deneyimler yaşamanıza hem de en iyi eğitim seçeneklerine ulaşmanıza imkân tanır. Özellikle Malta, uluslararası öğrencilerin dil eğitimi için tercih ettiği Avrupa ülkeleri arasında ilk sırada geliyor. İtalya’nın güneyinde küçük ve şirin bir ülke olmakla birlikte üç takımadadan oluşan Malta’da 50’nin üzerinde dil okulu bulunması ve oldukça ekonomik şartlarda eğitim sunmaları, öğrencilerin dil eğitimi konusunda bu ülkeyi tercih etme sebeplerinden en önemlileridir.

Malta’nın başkenti Valetta, hareketli atmosferi, turistik mekânları ve kaliteli eğitime olanak tanıyan dil okulları ile tam bir öğrenci şehridir. Truva filminin de çekildiği, ülkedeki daha küçük olan Gozo ve Gomino yavru adalarında ise oldukça şirin bir yaşam tarzı içerisinde dil eğitimi almanın keyfini sürebilirsiniz. Malta’nın bir diğer şehri olan Sliema ise diğer şehirlere göre daha sessiz olmakla birlikte kaliteli dil okullarının mabedi olarak bilinir.

Malta’da dil eğitimi almak isteyenlerin eğitim süresi boyunca çalışma izni olmamakla birlikte ülkedeki ekonomik şartların öğrenciler açısından oldukça uygun olması nedeniyle buna pek de gerek olmuyor. Ancak gitmeden önce sağlık sigortası yaptırma zorunluluğu bulunuyor. Malta’da dil eğitimi almak için başvuracağınız vize ile diğer Avrupa ülkelerini ziyaret etme şansınızın olması da avantajlar arasında yer alıyor. Konaklama konusunda ise öğrencilerin Malta’da dil eğitimi süreci boyunca tüm olanaklardan rahatlıkla yararlanabiliyor olması öğrenci memnuniyeti için önemlidir. Tarihinde yaklaşık 200 yıl boyunca İngiltere sömürgesi olarak kalmış olan Malta’da ikinci ana dilin İngilizce olması da bu ülkedeki dil okullarının kalitesini gösteren en büyük kanıttır.

Sekiz tane UNESCO bölgesi, birbirinden harika sahil ve plajları, ekonomik yaşam şartları, Türk yemek kültüründen çok uzak olmayan mutfağı, suç oranının düşük olduğu toplum yapısı ve İngiltere merkezli çok sayıda kaliteli dil okulları ile Malta’da dil eğitimi almak son derece iyi bir tercih olacaktır.

 

OKULLAR
ICOT COLLEGE - Cork
ICOT COLLEGE - Cork
ICOT COLLEGE - Dublin
ICOT COLLEGE - Dublin
LaL - Dublin - Apollo
LaL - Dublin - Apollo
IELS - Malta - Sliema
IELS - Malta - Sliema
LaL
LaL
LSI - Zurih
LSI - Zurih
LSI - Paris
LSI - Paris
LSI
LSI
EUROCENTRES - Paris
EUROCENTRES - Paris
EUROCENTRES - Valencia
EUROCENTRES - Valencia
EUROCENTRES - Barcelona
EUROCENTRES - Barcelona
EUROCENTRES - Madrid
EUROCENTRES - Madrid
EUROCENTRES - Berlin
EUROCENTRES - Berlin
EUROCENTRES - Florence
EUROCENTRES - Florence

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım