Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
SPRACHCAFFE - London - Dil Okulu
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

SPRACHCAFFE - LONDON 

Kozmopolit şehir Londra, İngiltere’deki popüler dil kursu destinasyonlarından birisidir. Londra'nın merkezine 25 dakika mesafedeki Londra dil okulumuz tiyatrolar, sinemalar ve restoranlarla çevrili sakin bir yerleşim bölgesinde bulunmaktadır.

Günümüzde, İngilizcenizi mükemmel hale getirmek neredeyse zorunluluk haline geldi. Londra dil okulumuzda sunduğumuz çeşitli kurslarla, uygun bir ortam sunuyoruz. Londra dil okulumuz British Council ve Education UK tarafından onaylıdır. İster tatiliniz süresince, yazın 2 hafta yoğun kurs alın, ister daha uzun süreli sınava hazırlık kurslarına katılın ya da bire bir ders alın- Londra’da dil eğitimi alarak asla pişman olmazsınız.

Londra’da kısa sürede, dersler dışındada İngilizcenizin geliştiğini göreceksiniz; öğrendiklerinizi diğer dil öğrencileri ile turist ve lokal halkla konuşarak pratik etme fırsatı bulacaksınız.

Neden Londra'da İngilizce Kurs?

Londra İngilizce dil eğitimi almak özel bir deneyimdir: Ana dili İngilizce olan, deneyimli öğretmenlerden İnglizce öğrenebilir ve aynı zamanda Avrupa'nın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfedebilirsiniz. Tower Bridge ya da London Eye'dan tüm şehri seyredebilirsiniz. Londra'da alacağınız İngilizce kurs, geleceğiniz için bir yatırım olacaktır ve aynı zamanda size yeni yerler tanıma, faydalı deneyimler kazanma ve yeni arkadaşlıklar edinme imkanı da sunacak. London Aquarium'u ya da dünyaca ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds'ı gezmeden önce İngilizclerin meşhur yemeği fish'n chips (balık ve patates kızartması) yemeği unutmayın! Londra'da İnilizce eğitim almanın avantajlarını kendiniz keşfedin!

Brighton'daki dil okulumuz British Council ve Education UK tarafından onaylıdır!

SUNDUKLARIMIZ

  • Apartmanlar 15-20 dakikalık mesafededir (arabayla 5-10 dakika). Londra Heathrow Havaalanı ve şehir merkezi toplu taşıma ile sadece 20 dakikalık mesafededir.
  • Ealing'in batı bölgesinde yer almaktadır. Okul, Ealing Broadway metro istasyonundan 5 dakikalık uzaklıktadır. 
  • max. 15 kişilik sınıflar
  • İnternet erişimli bilgisayar
  • Dinlenebileceğiniz, ders çalışabileceğiniz ya da radyo dinleyebileceğiniz ortak kullanım alanı
  • Kütüphane/Çalışma Odası

 

SPRACHCAFFE

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım