Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
SPRACHCAFFE LANGUAGES PLUS - Malta - St. Julians - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel / Pansiyon
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

SPRACHCAFFE MALTA - ST. JULIANS

Malta'da İngilizce Dil Okulumuz St Julians'ın eski bir İngiliz askeri kompleksine bağlı olan eski bir balıkçı kasabasında yer almaktadır. Burası sevimli küçük evleri ve renkli tekneleri ile bilinmektedir. Başlangıçta ordu kışla olarak hizmet vermesi için kurulan binamız İngilizler tarafından 1930 yılında yaptırılmıştır. Bu çarpıcı taş bina St Julian Koyu'nun sakin bir kesiminde yer almakta ve Paceville adlı gece hayatı merkezine yakındır.

Okulumuza sadece birkaç dakika uzaklıkta otobüs durakları bulunmaktadır. Alışveriş merkezi Sliema otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıkta, gece hayatının merkezi Paceville ise kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulumuzun civarında iki farklı tip kumsal bulunmaktadır. Okulumuz kayalık plajlara 10 dakika yürüme mesafesindedir, kumlu plajlara ise otobüs ile yaklaşık 40 dakikada ulaşılabilmektedir.

Sprachcaffe Malta'nın sunduğu iki okuldan biri olan St. Julians adanın doğusunda konumlanmıştır. Bir zamanlar balıkçı kasabası olan St Julians, günümüzde otantik ve rahat bir ortamda İngilizce eğitim alabileceğiniz bir yer haline gelmiştir. Sprachcaffe Malta - St. Julians’daki dil okulumuzdaçeşitli kurslar sunmaktayız: ister kısa sürede İngilizcenizi geliştirecek olan yoğun kurslarımıza ister sizi okul sınavlarınıza hazırlayacak kurslara veya isterseniz Cambridge dil sertifikası sınavlarına hazırlık kurslarına katılabilirsiniz. Ayrıca bire bir dersler ve İş İngilizcesi kursları da sunmaktayız.

Okulumuzda FELTOM yönetmeliklerine bağlı olarak 18 yaşın altındaki öğrenciler için yetişkin programlarına kayıt alınmamaktadır! Malta - St. Julians'da 14-21 yaş grubundaki gençler için sunduğumuz programlara göz atabilirsiniz.

Malta'da İngilizce dil okulumuzun sunduğu olanakları

  • 23 kapalı, 6 açık görsel ve işitsel ekipman ile donanımlı, engellilere uygun sınıf
  • Yaz sezonunda 20 ek sınıf
  • Her sınıfta klima
  • 7/24 resepsiyon servisi
  • Kütüphane ve ders çalışma alanları
  • İnternet erişimi
  • TV, DVD çalar ve bilorda masasının yer aldığı ortak salon.
  • Kiralık kasa

1992'de kurulan Malta'da İngilizce dil okulumuzda derslerin yapıldığı sınıflar ve konaklama olarak seçebileceğiniz apartmanlarımız bir arada bulunmaktadır. 

Malta'da İngilizce Dil Okulumuzda alacağınız derslerin öncesinde ya da sonrasında spor aktivitelerine katılmak isterseniz kampüs içindeki yüzme havuzumuzdan ya da voleybol sahamızdan faydalanabilirsiniz. Kampüse yakın mesafede bulunan dalış merkezinde, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar dalış kusları sunulmaktadır.

Kampüsümüzün içinde bulunan bistro 08:00-00:00 arasında hizmet vermektedir. Bistromuzda öğrencilerimize kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, ara öğünler için atıştırmalıklar sunulmaktadır. Önceden tam veya yarım pansiyon yemek rezervasyonu yaptırmayan öğrencilerimiz bistrodan faydalanabilir ve nakit ödeme yapabilirler. 

Malta'da İngilizce dil okulumuzun personeli tarafından konuşulan diller İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve Maltacadır.

SPRACHCAFFE

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 110 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 18 € ile 60 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital