Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Auckland - Dil Okulu
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - AUCKLAND

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

Neden Auckland okulumuzu seçmelisiniz?

Auckland'daki İngilizce okulumuzda, Yelken Şehri'nde eğitim alın ve liman kentini çevreleyen unutulmaz doğa güzelliğine tanık olun. Alan, volkanların, ormanların ve marinaların canlı bir manzarası, mükemmel alışveriş ve plajları ile kaplıdır.

Kaplan İngilizce okulumuz, doğal bir parkın sınırlarında, iki güzel Liman Waitemata ve Manukau arasında yer almaktadır. Okul, zarif ve tarihi bir binada yer almakta olup modern imkanlara sahip olarak yenilenmiştir.

Auckland'da, Vacation English'den OPUS İş ve Eğitim programlarına kadar, en geniş seçme İngilizce kurslarından birine sahibiz
Auckland, birçok fantastik restoran ve barın bulunduğu canlı bir gece hayatı ve canlı müzik dünyasına sahiptir.
Yeni Zelanda'da bir üniversitede daha fazla araştırma veya eğitim almak için başvurmak mı düşünüyorsunuz? Kaplan'ın Üniversite Yerleştirme Hizmeti (UPS), lisansüstü ve lisansüstü üniversite derslerine girmenize yardımcı olmak için geniş akademik ağımızı kullanıyor. Yeni Zelanda Yolculuğu broşürümüzü indirerek yerel yol seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.
Auckland'da yeni başlayanlar dersleri vermediğimizi ve burada düzenlenecek olan Yoğun İngilizce kursunun ilkokul seviyesinde başlayacağını lütfen unutmayın.

SUNDUKLARIMIZ

  • Toplam 20 sınıf
  • +16 yaş üzeri
  • ort. öğrenci yaşı 22
  • max. öğrenci sayısı 15 
  • Uluslararası millet karışımı 44
  • İnteraktif yazı tahtaları 
  • Çalışma odası 
  • Kütüphane 
  • Spor salonu olanakları 
  • Ulaşımda indirim 

KAPLAN

 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 335 NZD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 1700 NZD ile 2500 NZD
Fiyat Hesaplama
AUD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım