Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Edinburgh - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - EDINBURGH

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

Neden Edinburgh okulumuzu seçmelisiniz?

Edinburgh, İskoçya'nın başkenti ve Kaplan International English Edinburgh okulumuzun evidir. Şehir, Edinburgh Kalesi de dahil olmak üzere ünlü simge yapıların yanı sıra büyük bir uluslararası öğrenci nüfusunun barındırıyor.

Kaplan'ın okulumuz, Edinburgh'un tam kalbinde, şık prenses mağazalarından ve tarihi Edinburgh Kalesi'nden sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Şahane bir Gürcü binasında mükemmel modern imkanlara sahip olan ve tarihsel bir İngiliz tadı sunan modern teknolojinin konforuyla ev sahipliği yapıyoruz.

Edinburgh, öğrencileri mümkün olan en yüksek IELTS sonucuna ulaştırmada desteklemeyi amaçladıkları anlamına gelen bir Sınava Hazırlık Akademisi. IELTS hazırlık sınıfları sabah ve öğleden sonra hazır olacak ve düzenli olarak alay IELTS testleri yapma seçeneği olacak. Siz IELTS konusunda uzmanlaşmış olarak eğitilmiş öğretmenler tarafından öğretilecek ve dersleriniz boyunca IELTS puanınızı en üst düzeye çıkarmaya odaklanan dersler ve çalışma planları ile destek alacaksınız.

Kalabalıktan yemyeşil yürüyüşlerden gecelere, barlar ve kulüplere kadar her zevke göre konaklamanızdan en iyi şekilde yararlanın
IELTS ve Cambridge sınavları da dahil olmak üzere bir dizi İngilizce kurs sunuyoruz ve resmi bir Trinity test merkeziyiz
Dost yerliler, doğal güzellikler ve zengin geçmişi eşsiz Edinburgh deneyiminin keyfini kapınıza kadar getirin
İngiltere'de bir üniversitede okumak mı düşünüyorsunuz? Kaplan'ın Üniversite Yerleştirme Hizmeti (UPS), lisansüstü ve lisansüstü üniversite derslerine girmenize yardımcı olmak için geniş akademik ağımızı kullanıyor
** 14-18 yaşlarındaki Genç Öğrenci öğrencilerini kapalı gruplarda kabul edebilir.

Sunduklarımız 

  • +16 yaş üzeri
  • ort. öğrenci yaşı 25
  • max. öğrenci sayısı 15 
  • Uluslararası millet karışımı 53
  • Toplam 20 sınıf
  • İnteraktif yazı tahtaları
  • Çalışma odası 
  • Wifi
  • Öğrenci salonu 
  • Kafeterya

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital