Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
MANDARIN HOUSE - Pekin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel Çince
Yoğun Çince
Akademik Çince
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online Çince Dil Eğitimi
Aileler için Çince Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
IALC
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı!

MANDARIN HOUSE - Pekin - Dil Okulu

2004 yılında kurulan Mandarin House, 100'den fazla milletten 50.000'den fazla öğrencinin Çince dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuştur. Öğrencilerin Çince hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma konusundaki uzmanlığımız ve itibarımız rakipsizdir. Uluslararası ödüller kazanmış olmaktan, en katı kalite akreditasyon standartlarına ulaşmış olmaktan ve yalnızca kendinizi %100 kendini Çince'yi olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmenizi sağlamaya adamış kalifiye öğretmenler ve personel istihdam etmekten gurur duyuyoruz.

Pekin, Tiananmen Meydanı, İmparatorluk Sarayı ve tabii ki Çin Seddi dahil olmak üzere sayısız tarihi simgesel yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Bir yanda hareketli ipek pazarları ve Pekin Ördeği restoranları, diğer yanda lüks butikler ve gösterişli oteller ile şehir her zaman canlı hissettirir.

Sabah erken kalkın ve nefis bir sokak kahvaltısı için hutong mahallelerini ziyaret edin ve ardından Tai Chi için yerel halka katılın. Pekinliler, yabancı misafirlere (Olimpiyatları hatırlayın) karşı sıcakkanlılıkları ve misafirperverlikleri ile tanınırlar, bu da Mandarin House Beijing'i hem sınıf içinde hem de sınıf dışında Çince öğrenmek ve pratik yapmak için mükemmel bir ortam haline getirir.

Pekin'in kalbinde yer alan konforlu, aydınlık modern sınıflar ve öğrenci tesisleri, hem iş hem de eğlence amaçlı öğrenciler için ideal, Pekin, Çin, şehir merkezi China Central Place yakınındaki beş yıldızlı konumumuzun keyfini çıkarın; işletmeler, alışveriş ve Yasak Şehir yakınlarındaki konut kuleleri, sizi her şeyin merkezine koyuyoruz.

Yoğun ve İş Kurslarından Özel Ders Vermeye ve HSK Hazırlığına kadar, öğretmenlerimiz her gün işe gitmek ve sizinle Çince konuşmanın keyfini paylaşmaya başlamak için sabırsızlanıyor. İhtiyaçlarınıza uygun bir kurs olduğundan emin olabilirsiniz - tümü Mandarin House'un yüksek kaliteli müfredatı ve birinci sınıf öğretim hizmeti ile desteklenir.
Çin Seddi'nde kamp kurduğunuzu veya Yasak Şehir'e ilk ziyaretinizi hayal edin; Bazı yerel Pekin lezzetlerini nasıl pişireceğinizi öğrenmeyi veya bir Shaolin Shifu ile Kung Fu yapmayı düşünün! Diğer önemli noktalar: İmparatorluk Sarayları, Cennet Tapınağı, Ulusal Stadyum (Kuş Yuvası), Ulusal Su Merkezi (Su Küpü), Yazlık Saray, İpek Pazarı, Kokulu Dağ...

ÜLKELERE GÖRE MİLLET DAĞILIMI

Amerika 18% Almanya 15% Fransa 9%  İngiltere 8% İsviçre 8% İsveç 5% İspanya 5% 

Avustralya 5%  Diğer 18% İtalya 3% Singapur 3% Rusya 3%

Resime ya da BURAYA Tıklayarak Pekin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 140 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 350 $ ile 800 $
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.