Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KUDAN INSTITUTE - Tokyo - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel Japonca
Yoğun Japonca
Akademik Japonca
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online Japonca Dil Eğitimi
Aileler için Japonca Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

Kudan Institute - Tokyo - Dil Okulu

Kudan Japon Dil Enstitüsü, Japonya'da çok uluslu öğrencilerin kayıtlı olduğu Japonca dil okullarından biridir. Japonca öğrenmenin yanı sıra sadece Japonya'da yaşanabilecek etkinliklerle Japon kültürü ve ülke tarihi hakkında bilgi edinme fırsatı sunarak dünyada daha fazla insana ulaşmak ve çoğalmak istiyoruz. Ayrıca, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için uluslararası değişimi derinleştirecek bir yer sağlamayı amaçlıyoruz.

Lise öğrencilerini ve üniversite öğrencilerini kabul ediyoruz (ortaokul öğrencilerini kabul etmek belirli koşullara bağlı olacaktır).

Sadece Japonca dersleri değil, aynı zamanda Japonca dil becerilerinizi geliştirebilmeniz ve Japon kültürünü daha iyi anlayabilmeniz için aile yanında konaklama da sunuyoruz. 300'den fazla ev sahibi aile bize kayıtlı. Japonya'ya vardığınızda Narita Uluslararası Havalimanı'nda Havaalanı Karşılama Hizmeti için de düzenlemeler yapabiliriz.
Öğretim Kadromuz, yabancı öğrencilere Japonca öğretmede uzun yıllara dayanan deneyime sahip, kendini işine adamış profesyonellerden oluşmaktadır.
Size yardımcı olabilecek Japonca, İngilizce, Çince ve Korece konuşan personelimiz var. Enstitümüzde okumak isteyen tüm öğrencilere etkili ve bilgilendirici danışmanlık seansları sunuyoruz. Deneyiminiz için fırsatlar olarak çeşitli okul etkinlikleri düzenliyoruz. Personelimiz size eşlik edecek. Kendi neslinizde Japon arkadaşlar edinmek için birçok şansınız olacak. Gönüllüler, üniversiteler ve liselerin iş birliği ile sizlere bu imkanları sağlıyoruz. Her yıl 35'ten fazla ülkeden öğrencimiz var. Ortak dil tabii ki Japonca. Sadece Japonca değil, diğer ülkeler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Bu okul, Japon Dili Eğitimini Teşvik Derneği tarafından tanınır. Öğrenci vizenize (Öğrenci vizesi) başvurmanıza yardımcı olabiliriz. Okulumuzun özellikleri bunlar. Sizi burada görmek için sabırsızlanıyoruz!

Ülkelere Göre Millet Dağılımı

Fransa 7%  İtalya 7%  İsviçre 7%  ABD 7%  Vietnam 7%  Almanya 6%  İsveç 6%  Brezilya 3%  Çin 3%
İngiltere 3%  Kore 3%  Hollanda 2%  İspanya 2%  Tayland 2%  Japonya 1%  Türkiye 1%  Şili 1%
Diğer milliyetler 32%

Resime ya da BURAYA Tıklayarak Japonya'yı daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 140 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 350 $ ile 800 $
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.