Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Sydney Manly - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - SYDNEY MANLY

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

Neden Sidney Manly Okulu'nu seçmelisin?

Avustralya'nın ünlü plajlarının güneşlenmesini ve kumun tadını çıkarmak için Sydney Manly okulumuza gelin. Çalışma Sidney Manly İngilizce ve okyanus sadece iki dakika kentte hayatın tadını ancak okula gitmek için şehir merkezine yakındır yaşarsın.

Bir plaj şaşırtıcı ayarı ile bir kentsel yaşam tarzının Perks sunan bir şehir merkezli Kaplan Sydney Manly rakipsiz bir konuma sahiptir
Akademik kurslarımızın ve sosyal programımızın sunması gereken en iyi deneyimi yaşayın ve niçin İngilizce ile sörf öğrenmenin inanılmaz deneyiminden ve Surfing'den zevk almayasınız?
Beachouse rezidansımız, gününüze sabah yüzerek veya sörf yaparak başlayabilmeniz için Manly Plajı'nın yakınında mükemmel bir konumdadır.
Avustralya'da bir üniversitede okumak mı düşünüyorsunuz? Kaplan'ın Üniversite Yerleştirme Hizmeti (UPS), lisansüstü ve lisansüstü üniversite derslerine girmenize yardımcı olmak için geniş akademik ağımızı kullanıyor.
Sydney Manly'de yeni başlayanlar dersleri sunmuyoruz ve burada yoğun İngilizce dersi ilkokul seviyesinden başlayacaklarını lütfen unutmayın.

Sunduklarımız

 • SINIFLAR
  15 büyük, konforlu ve klimalı sınıflar
 • ÇALIŞMA MERKEZİ
  Kolej öğrenci kullanımı için toplam 20 bilgisayara sahiptir. Tüm bilgisayarların yönlendirmeli çalışma için olduğu kadar özgür, yüksek hızlı İnternet erişimi
 • KABLOSUZ İNTERNET
  Binada WiFi mevcuttur
 • ÖĞRENCİ SALONU
  Öğrencilerin dersler arasında rahatlamaları için geniş bir öğrenci salonu
 • DIŞ AÇIK ALAN
  Denize bakan geniş balkon
 • SPOR TESİSLERİ
  Aktivite koordinatörü, yerel spor etkinliklerinin düzenlenmesinde yardımcı olabilir. Yerel sporlar sörf, yelken, dalış, voleybol, tenis, futbol ve doğa yürüyüşlerini içerir
 • GYM TESİSLERİ
  Öğrenciler, kapalı spor ve fitness eğitimi için yerel spor salonlarına katılabilir, en yakın kolej spor salonuna kısa bir yürüyüş mesafesindedir.
 • TAŞIMA
  Ulaşım geçişleri yerel olarak satın alınabilir. Üniversite, Manly Wharf Feribot Terminali'ne ve çok sayıda otobüs durağına yakındır.
 • 45 dakikalık dersler

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 555 AUD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 1500 AUD ile 2500 AUD
Sağlık Sigortası 1,67 AUD X Gün Sayısı
Fiyat Hesaplama
AUD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital