Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
CONNECT INTERNATIONAL SCHOOL - Toronto - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

CIS ( CONNECT INTERNATIONAL SCHOOL ) - Toronto - Dil Okulu

İngilizce öğrenme, bireysel ve profesyonel olarak gelişme yolculuğunuza başlamak için doğru yer. Connect International School Toronto Dil Okulu, hedeflerinize ulaşmanız için size en üst düzeyde öğrenme desteği sunan birinci sınıf, butik bir okuldur.
Her bireyin farklı eğitim, kültür ve kişisel geçmişlerden geldiğini ve İngilizcenin tek bir şekilde öğretilemeyeceğini anlıyoruz. Yardım etmek için buradayız!
Geleneksel ve bazen sıkıcı sınıf ortamlarının ötesine geçen çeşitli gerçek dünya öğrenme ortamlarında zorlu mobil ve grup derslerini birleştiriyoruz; yerel toplulukla etkileşim kurmanıza, Kanada kültürünü deneyimlemenize ve dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaklar. Dil öğrenmenin kültürü anlamanın yalnızca bir parçası olduğunu biliyoruz ve bizimle olan deneyiminizin hayatınızı değiştireceğinden ve unutulmaz olduğundan emin olmak istiyoruz.

Eğitmenlerimiz, kültürel geçmişinizi ve benzersiz öğrenme stilinizi anlar ve 1:8'lik istisnai bir öğrenci-öğretmen sınıfı oranıyla kanıtlanmış öğretim yöntemlerini kullanır. Öğrenme ilerlemenizin önemli olduğunu biliyorlar ve size sürekli, kişisel geri bildirim verecekler.
Yolculuğunuz zaman, çaba ve finansal yatırım gerektirecektir. Buna değer veriyoruz ve işte size sözümüz. Hedefiniz ister iş bulmak, ister genel İngilizce becerilerinizi geliştirmek veya bir seyahat macerası yaşamak olsun, Connect'te gerçek potansiyelinizi keşfedecek, hedeflerinize ulaşacak ve sonuçları göreceksiniz.

Hedefiniz Genel İngilizce, IELTS, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Lise Hazırlık, Junior İngilizce veya Aile İngilizcesi olsun, Connect International School'da gerçek potansiyelinizi keşfedecek, hedeflerinize ulaşacak ve sonuçları göreceksiniz. Zamanınıza, bağlılığınıza ve yatırımınıza değer veriyoruz ve bu size sözümüzdür. Yerel toplulukla etkileşim kurmanıza, Kanada kültürünü deneyimlemenize ve dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacağız.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Toronto Şehrini daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( Sponsor )
  • Niyet Mektubu
  • Geri Dönüş için Kanıt
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Sağlık Sigortası
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 185 CAD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 500 CAD ile 1500 CAD
Sağlık Sigortası 250 CAD ile 450 CAD
Tercüme 52 CAD ile 110 CAD
Fiyat Hesaplama
CAD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.