Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
QUEST - Toronto - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
Languages Canada
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

QUEST LANGUAGE - Toronto - Dil Okulu

1997'de kurulan Quest, Languages Canada tarafından akredite edilmiş, ödüllü bir okul ve devlet tarafından belirlenmiş bir öğrenim kurumudur. Öğrencilere ihtiyaç duydukları ve hak ettikleri bireyselleştirilmiş ilgiyi ve neredeyse her ihtiyaca uygun tam bir program dizisini (Temel İngilizceden Sınav Hazırlığına, Akademik Yola, Çalışma ve Eğitime (ücretli ve ücretsiz) ve daha fazlasına) sağlama becerimizle gurur duyuyoruz.

Web sitemizde size ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağladığımızı umuyoruz, ancak herhangi bir sorunuz olursa, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız - Bize Ulaşın. Her zaman 24 saat içinde bir cevap alacaksınız.

Deneyim

1997'den beri 30'dan fazla ülkeden binlerce öğrenciye hizmet verdik. Deneyimimiz, dinamik ve kendini işine adamış personelimizin profesyonelliği ve bağlılığı ile zenginleştirilmiştir.

Kalite - Kalite

Languages Canada ve devlet tarafından denetlenen Belirlenmiş Öğrenim Kurumu tarafından tamamen denetlenmiş ve akredite edilmiştir. Ayrıca, "Müşteri Memnuniyeti için Mükemmellik Ödülü - 2003 - 2014" gururlu alıcısı. Daha fazla ayrıntı için buraya tıklayın.

Bireyselleştirilmiş dikkat

Daha küçük sınıflar (en fazla: 12, Temmuz, Ağustos: 16), çok dilli danışmanlar, faaliyetler için özel destek personeli, konaklama ve akademisyenler, hak ettiğiniz hizmet ve desteği almanıza katkıda bulunur. Başarımız tek bir şey üzerine kuruludur - sizin mutluluğunuz.

Profesyonellik

Tüm eğitmenler tam akredite, deneyimli ve "öğretmen kişiliğine" sahip olma temelinde seçilmiştir. Ayrıca, programlarımız ve hizmetlerimizde sürekli yenilik ve her düzeyde kalite kontrol, en yüksek hizmet standartlarını garanti eder.

Öğrenci Merkezli Müfredat

Profesyonel olarak geliştirilmiş müfredatımız, 18 yıllık öğretmenlik deneyiminin sonucudur. Temelinde öğrenci vardır. Esnek çalışma saatleri ve çok sayıda öğleden sonra seçmeli dersi ile müfredatımız, öğrencilerin ihtiyaçlarını ve ilgilerini ön planda tutarak, eğitim kursunuzu özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlamanıza olanak tanır.

Modern, zarif konforlu tesisler

Şehir merkezindeki tamamen yenilenmiş yepyeni kampüsümüz, taze ve modern bir tarzla yankılanıyor ve şu özelliklere sahip: Tamamı internet bağlantılı multimedya arabalarıyla donatılmış 20 adede kadar yüksek teknoloji sınıfı

11'den fazla eğitim seviyesi ve aralarından seçim yapabileceğiniz 12 program ile dil öğrenme ihtiyaçlarınızın neredeyse her yönünü karşılayabiliriz.

Harika yer

Downtown Toronto, College metrosuna 1 dakikalık yürüme mesafesinde ve Eaton Centre'a 5 dakika uzaklıktadır. (konum haritasını görmek için buraya tıklayın).

Rekabetçi Fiyatlandırma:

Kendiniz görün - sayfanın üst kısmındaki özel indirimlerimizi veya Kolay Ücret Hesaplayıcımızı kontrol edin ve Quest'in rakipsiz fiyatlarını keşfedin.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Toronto Şehrini daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( Sponsor )
  • Niyet Mektubu
  • Geri Dönüş için Kanıt
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Sağlık Sigortası
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 185 CAD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 500 CAD ile 1500 CAD
Sağlık Sigortası 250 CAD ile 450 CAD
Tercüme 52 CAD ile 110 CAD
Fiyat Hesaplama
CAD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.