Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
TAMWOOD - Toronto - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
PTIB
Languages Canada
EQA
BCCCA
Haritada Göster %20 İndirimli Kayıt Fırsatı!

TAMWOOD - Toronto - Dil Okulu

Hayatta nereye gitmeyi seçerseniz seçin, Tamwood Toronto Dil Okulu oraya ulaşmanıza yardımcı olur. Unutulmaz destinasyonlarda muhteşem yaşam deneyimleri, seçtiğiniz uluslararası üniversiteye kabul edilmek veya gelecekteki kariyerinizi hızlandırmak için Tamwood, hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur.

1992 yılında Tamsin Plaxton ve Mathew Collingwood sahipleri tarafından kurulan Tamwood Dil Okulu, üç bölümü yönetiyor ve birlikte çeşitli eğitim, tatil, iş ve seyahat programları ve yeni beceriler öğrenmenizi sağlamak için diğer hizmetler ve destek sunan bir kardeş şirketi yönetiyor. Bu programlar, mevcut yeteneklerinizi genişletmenize, sahip olduğunuzu bilmediğiniz yetenekleri keşfetmenize ve hayal bile edemeyeceğiniz harika şekillerde kendinizi sonsuza dek dönüştürmenize yardımcı olur.

Programlarımızın kalitesi için sözümüze güvenmeyin. ST Star Ödülleri ve dünyanın dört bir yanındaki acenteler, bize birkaç yıldır Kuzey Amerika'daki en iyi ESL okulu, En İyi Meslek Yüksekokulu, 18 Yaş Altı için En İyi Junior Kursu olarak oy verdiler. Ödüllerimizin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz. Kendiniz keşfedin ve Tamwood farkını yaşayın.

Toronto'da bir Tamwood öğrencisi olarak şehrin gece hayatını, mükemmel alışveriş ve kültürel etkinlikleri/festivalleri keşfedebilirsiniz. Bir spor hayranı iseniz, burası tam size göre! Scotiabank Arena'da Toronto Maple Leafs (buz hokeyi) ve Toronto Raptors'ı (basketbol) yakalayın ya da Rogers Centre'da Toronto Blue Jays (beyzbol) için tezahürat yapın. Toronto'da günlerinizi aksiyon, kültür ve eğlence ile doldurabilirsiniz.

Toronto, 4 milyondan fazla çok kültürlü nüfusuyla Kanada'nın en büyük şehridir. Şehir güvenliği ile bilinir ve metro sistemi, otobüsler ve tramvaylar da dahil olmak üzere 24 saat toplu taşıma sistemi ile ulaşım kolaydır.

Seyahat etmeyi planlıyorsanız Toronto, Kanada Doğu Sahili'ni keşfetmek için harika bir başlangıç noktasıdır. Montreal, Ottawa ve Quebec gibi diğer şehirlerin tümü elinizin altında. Uzun bir haftasonunda, Amerika Birleşik Devletleri'ne bir gezi bile planlayabilirsiniz; Detroit, Chicago veya New York'u ziyaret edin.

 

Resme ya da BURAYA tıklayarak Toronto Şehrini daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( Sponsor )
  • Niyet Mektubu
  • Geri Dönüş için Kanıt
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Sağlık Sigortası
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 185 CAD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 500 CAD ile 1500 CAD
Sağlık Sigortası 250 CAD ile 450 CAD
Tercüme 52 CAD ile 110 CAD
Fiyat Hesaplama
CAD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.