Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Golden West College - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - GOLDEN WEST COLLEGE 

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

Neden Golden West College İngilizce okulu seçelim?

Dünyaca ünlü Southern California'yı keşfederseniz, Disneyland, Knott's Berry Farm ve Universal Studios gibi dünyaca ünlü turistik mekanların yanı sıra Huntington, Newport ve Long Beach'te gelişen gece hayatı da dahil olmak üzere önemli noktaları keşfedebilirsiniz. Los Angeles Angels beyzbolu ve Anaheim Ducks hokey takımlarının ev sahipliği yaptığı İngiliz okulumuz, öğrencilere, güzel Huntington Plajı'ndaki bir üniversite kampüsünün konforu ve imkânları ile Portakal İlinin eğlenceli ve heyecanını yaşamak için en iyi şansı verir. Ayrıca Surf City , California.

Uluslararası Gün, Üniversite Futbolu ve Basketbol oyunları, Kulüp Fuarı, Kıdemli Gün ve daha birçok gibi toplumdaki ve üniversite kampüsündeki sık öğrenci etkinlikleri
Golden West College akademik programlarına kolay aktarım süreci
Kampüsünüzde İngilizce pratik yapın, binlerce yerel ve Amerikalı öğrenciyle tanışma fırsatı bulacaksınız
Tüm sınıflarda yenilikçi SMART Boards®
Tecrübeli öğretmenler tarafından verilen GRE® ve TOEFL® iBT ve Akademik İngilizce programı için çok güçlü ün
Kampus ücreti, kampüs kulüplerine üyelik, spor karşılaşmalarına erişim ve internet cafe ve kampüs tesislerine ve faaliyetlerine
ABD'de bir üniversitede okumak mı düşünüyorsunuz? Kaplan'ın Üniversite Yerleştirme Hizmeti (UPS), lisansüstü ve lisansüstü üniversite derslerine girmenize yardımcı olmak için geniş akademik ağımızı kullanıyor.

Sunduklarımız

 • KÜTÜPHANE
  Kaplan'daki tüm öğrencilere bir öğrenci kimlik kartı verilir ve Golden West Kütüphanesi kütüphanesine erişebilecekleri bir kullanıcı adı ve şifre atanır (mevcut olan 100'den fazla bilgisayar)
 • KABLOSUZ İNTERNET
  Kampüs genelinde kablosuz erişim ücretsizdir.
 • ÖĞRENCİ SALONU
  Lounge'da TV'ler, video oyunları ve öğrencilerin rahatlayabileceği bir oturma alanı vardır.
 • KAFETERYA
  Öğrenci hizmetleri binasında yer alan kafeterya pazartesiden cumaya açıktır. Sipariş üzerine kahvaltı ve öğle yemeği ve taze bir salata bar
 • SPOR TESİSLERİ
  Kaplan öğrencileri, Golden West College kampüsündeki tenis kortlarına, parkurlara, basketbol sahalarına, voleybol sahalarına ve futbol alanlarına erişebilirler. Öğrenciler, ana ofisimizden spor malzemeleri check-out edebilirler. Jimnastik salonlarını (ağırlık odası) ve yüzme havuzunu kullanmak için öğrenciler GWC'de Kinesiology dersine kaydolmalıdırlar.
 • GYM TESİSLERİ
  Huntington Sahili'nde 24 saat Fitness ve LA Fitness dahil birçok spor salonu bulunmaktadır.
 • ASGARİ YAŞ
  16 yaşında
 • MAKSİMUM SINIF BOYUTU
  15 Öğrenci

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital