Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
DORSET COLLEGE - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
ACELS
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

DORSET COLLEGE - Dublin - Dil Okulu

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

Size Dorset College Dil Okulu'nda en sıcak karşılamaları sunuyoruz.

Dorset College Dil Okulu , Dublin'in kalbinde yer alan bağımsız bir yüksek öğrenim kurumudur. Dublin'in hareketli şehir merkezinin dokusuna dokunan ana kampüsümüz, güzel Georgian binalarında yer alan zarif, geniş çalışma ortamlarından oluşmaktadır. Üniversite duvarlarının dışında, bir Avrupa başkentinin tüm altyapısına ve olanaklarına erişebileceksiniz.

İşletme Fakültesi ve Bilgisayar Okulu genelinde bir dizi özel kursun yanı sıra bir dizi profesyonel ve sağlık kursu sunuyoruz. Bu kursların her biriyle amacımız, her bir öğrenciye özel olarak hazırlanmış net bir profesyonel yol geliştirmektir. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, mezunlarımızın çoğu Accenture, Aviva, Diageo, Google, Meta, TikTok ve daha fazlası gibi İrlanda'da ve yurtdışında önde gelen şirketler için çalışmaya devam etti.

Dorset'te, kültürel açıdan çeşitli, öğrenci merkezli öğrenme ortamımız, her bireyin özgüven içinde büyümesini, potansiyelini en üst düzeye çıkarmasını ve ilerleme için mükemmel fırsatlarla net bir kariyer yolu geliştirmesini sağlar. Hırsın ön planda olduğu, insan odaklı ve misafirperver bir topluluk oluşturmaktan gurur duyuyoruz. Dorset'te geçirdikleri süre boyunca öğrenciler sadece akademik olarak değil, sosyal, kültürel ve profesyonel olarak da gelişeceklerdir. İrlanda genelinde hafta sonu gezileri, müze, galeri ziyaretleri ve yerel mekanlardaki sosyal toplantılar gibi düzenli etkinliklerin tümü Dorset deneyiminin bir parçasıdır.

Kendini işine adamış akademik ve profesyonel kadromuz, öğrencilerle kurdukları yakın ilişkilerden gurur duyar; açıklık ve doğrudan iletişim çok önemlidir. Her öğrencinin Dorset'ten ilham almış, motive olmuş ve sürekli değişen profesyonel dünyada ortaya çıkan zorlukları karşılamaya hazır ayrılmasını istiyoruz.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.