Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EUROPA SCHOOL OF ENGLISH - Bournemouth - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
British Council
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

EUROPA SCHOOL OF ENGLISH - Bournemouth - Dil Okulu

Bir dilden daha fazlası…” 1986 yılında ilk misafirlerimize kapılarımızı açtığımızdan beri mesajımız oldu. O zamanlar hepimiz biraz daha gençtik!
Bir dil programının sağladığı benzersiz öğrenme fırsatlarını biliyoruz - hepimiz orada bulunduk! amacımız sadece örgün ve yaygın öğrenme alanları sunmak değil, aynı zamanda öğrencilerimiz ve personelimiz arasında kültürlerarası farkındalık geliştirmektir.
Başladığımız günden bu yana 200.000'den fazla misafirimizi ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Deneyimli uluslararası yönetim ve denetim ekiplerimiz son derece müşteri odaklıdır, personelimizi her zaman yardımsever, güler yüzlü olmaları ve misafirlerimizin ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ilk sıraya koymaları için özenle seçer ve eğitiriz.

Europa School of Engish Dil Okulu (FG Languages Ltd'nin Birleşik Krallık markası), İngiltere'nin Güney Sahili'ndeki Bournemouth'ta, ünlü Bournemouth plajına 10 dakikadan daha kısa yürüme mesafesinde, benzersiz bir büyük binada yer almaktadır. Misafirlerimiz için özel olarak geniş bir bistro ile donatılmış, öğrenci arkadaşlarınız ve öğretmenlerinizle sosyalleşmek, ev yapımı lezzetli bir yemeğin tadını çıkarırken konuşma İngilizcenizi mükemmelleştirmek için geniş bir alan sunuyoruz. Ücretsiz çay ve kahve sunuyoruz ve yaz aylarında yarım ve tam pansiyon hizmet veriyoruz.

IP International Projects, FG Languages Ltd.'nin ikinci markasıdır. Yaz aylarında Birleşik Krallık'taki 3 merkezde (Bournemouth, Exeter ve Winchester), bir Fransız merkezinde (Bayonne) ve bir Alman merkezinde (Hohensolm Kalesi - yakınında) uzmanlaşmış bir Genç Yalın eğitimci olarak faaliyet göstermektedir. Frankfurt'ta). Her şey dahil programlarımız, öğrencilere aynı yaştaki uluslararası öğrencilerle birlikte İngilizce, Fransızca veya Almanca öğrenme şansı ve yerinde eğlenceli ve heyecan verici aktivite programı sunar.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Bournemouth Şehrini daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.