Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Seattle - Highline College - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - SEATTLE - HIGHLINE COLLEGE 

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

Neden Seattle-Hıghlıne College Dil Okulumuzu Şeçmelisiniz?

Öğrenciler Seattle/ Tacoma (Sea-Tac) Uluslararası Havalimanına ulaşmalıdır. Seattle etrafında dolaşmanın en iyi yolu otobüs ya da trendir. Konaklama aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama şeklindedir. Seattle üç buçuk milyonluk kentsel nüfusu ile büyük bir şehirdir. Seattle'daki iki okulumuzdan biri Seattle Üniversitesi’nin merkezinde diğeri ise Des Moines'deki Highline halk eğitim merkezi kampüsündedir. Seattle, Amerika'nın kuzeybatı kısmında çoğunluğun eğlence için gittiği canlı bir şehirdir. Bazı yönlerden tezatlıkların mekanı gibi görülür: Amerika'nın grunge ve alternatif rock müzik sahnelerinin doğum yeri olmasına rağmen, Starbucks, Amazon ve Microsoft gibi dev işletmelerin de merkezidir. Farklı kültürlerinin yanı sıra harika kır yürüyüşüyle, dağ kayağının birlikte mümkün olduğu muhteşem manzaralara sahiptir.

Sunduklarımız

 • ort. öğrenci yaşı 22
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 27
 • +16 yaş üzeri
 • 17 tane geniş ve ferah sınıf.
 • Okulumuz sınıflarını kolej ile paylaşmakta dolayısıyla size dersler arasında bölgedeki öğrenciler ile kaynaşma imkanı sunmaktadır.
 • Derslikteki ortalama öğrenci sayısı 12,maksimum 15 kişidir.
 • Highline öğrencilerin kullanımı için 1500'den fazla bilgisayara sahiptir. Ayrıca video yazılımları veya tarama yapmak için özel bilgisayarların yanı sıra uluslararası klavyesi olan bilgisayarlar da mevcuttur. Kaplan TOEFL laboratuvarı dil çalışmaları için ayrılmıştır ve Dinleme - Konuşma yazılımlarının yanı sıra aylık örnek TOEFL testlerine de sahiptir.
 • Çalışma merkezi ve kütüphanede mevcuttur.
 • Kaplan öğrencilerinin de faydalanabileceği 100.000'den fazla kitap, DVD ve CD'ye sahip bir kütüphane mevcuttur. Ayrıca kolejler, üniversiteler ve iş becerileri hakkında bilgi veren İngilizce öğrenenler için özel bir Kaplan kütüphanesi de vardır.
 • Öğrenci Birliği binasında kahvaltı ve öğle yemeği kafesi ve de pizza/kahve bistrosu bulunmaktadır.
 • Okul şehir merkezindedir.
 • Des Moines ve Seattle etrafında dolaşırken, öğrenciler genel olarak Seattle Metro sistemini kullanırlar. Otobüs ile Seattle merkezine gitmek yaklaşık 1 saat sürmekte ve 2.50 Dolar tutmaktadır. Kanada ve Washington civarındaki yerlere gitmek için de trenler ve feribotlar şehir merkezinde mevcuttur. HC kampüsünden Des Moines ve Seattle şehir merkezine gitmek için kampüs içinde otobüs durakları mevcuttur.

Etkinlikler

 • Okulun sosyal programı öğrencilerin yerel kültürü tanımaları ve arkadaşlıkları kurmaları amacıyla tasarlanmıştır. Okula ait bazı aktiviteler: kano gezileri, tiyatro geceleri, Mariners beyzbol maçları, Kanada Whistler'a geziler, ve çok daha fazlası! 

 

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital