Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Seattle - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - SEATTLE

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

Neden Seattle dil okulumuzu seçmelisiniz?

Microsoft ve Starbucks'ın merkezi, grunge müzik ve ekoseli gömleklerin doğduğu yer olan Seattle'ın yakınında Kaplan'ın dil okulunda İngilizce kurslarına katılın. Seattle, popüler kafelerde takılmak, canlı müzik dinlemek veya haftasonu kayak ya da kamp yapmak için yakınlara geziye gidebileceğiniz harika bir şehirdir. Çeşitli İngilizce sınav hazırlık kursları dahil çok sayıdaki programdan birini seçebilirsiniz. Özel olarak seçilmiş öğrenci yurdumuzda kalabilir ya da yerli bir ailenin yanında yaşayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Seattle, dünyadaki en iyi canlı müziğe sahip mükemmel bir kültüre sahiptir. Amerika'da üniversite eğitimi almayı düşünüyor musunuz? Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) ile partner üniversite ağımızdan faydalanarak lisans veya lisanüstü programlara kayıt olabilirsiniz. 

Sunduklarımız

 • ort. öğrenci yaşı 24
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 47
 • +16 yaş üzeri
 • Multimedya sistemlerine, interaktif yazı tahtalarına sahip 14 sınıf.
 • Derslikteki ortalama öğrenci sayısı 12,maksimum 15 kişidir.
 • Tüm sınıflarda interaktif beyaz tahta mevcuttur.
 • Farklı dil araçlarını kullanarak öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmeleri için bir bilgisayar laboratuvarı mevcuttur. Ayrıca öğrencilerin maillerini kontrol etmeleri için birçok bilgisayar kiosku da vardır.
 • Ücretsiz kablosuz internet okulun her yerinde mevcuttur.
 • Okul şehirmerkezindedir.
 • Bina içerisinde kafeterya yoktur, ancak uluslararası ve Amerikan mutfağına ait çeşitli lezzetler sunan sayısız makul fiyatlı restoranlar civarda bulunmaktadır.
 • Seattle'ın birçok bölgesine giden otobüsler okuldan birkaç dakikalık yürüme mesafesi uzaklığından geçmektedir. Vancouver, Kanada ve Portland'e giden trenler (her ikisi de yaklaşık 4 saat sürer) okuldan otobüs ile 20 dakika uzaklıktaki şehir merkezinde kalkmaktadır. 

 

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital