Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
DOCKLANDS ACADEMY - London - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
Pearson
NCC
British Council
BAC
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

DOCKLANDS ACADEMY - London - Dil Okulu

Doclands Academy Dil Okulu 2011 yılında kurulan Akademi, Londra rıhtım bölgesinin erken yeniden geliştirilmesinin bir parçası olan dört katlı bir binada yer almaktadır. Grubumuz ayrıca tümü endüstri ile olağanüstü bağlantılar sağlayan 21 ticari restoran ve Limehouse Library Hotel'den oluşmaktadır.

Önceki eğitim deneyimleri, geçmişleri veya mevcut iş / yaşam durumları ne olursa olsun, herkesin öğrenme yoluyla hayatlarını iyileştirebileceğine inanıyoruz. Bizimle çalışan herkese güçlü destek, motivasyon, amaç ve kendilerini gerçekten uygulamak ve çok çalışmak için teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Bizimle çalışan herkesin sadece kendi konu alanlarıyla ilgili bilgi ve anlayışlarını geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda davranışlarının ve niteliklerinin onları nasıl aranır ve istihdam edilebilir kıldığını bilen bir öğrenci olarak bize güven duymasını sağlamak için çalışıyoruz.

Değişim için bir itici güç olmak istiyoruz ve bunu yapmak için hem Grubumuzdaki hem de çeşitli sektörlerdeki farklı işverenlerle, çeşitli öğrenme programlarımız aracılığıyla sunduklarımızın işyerlerinde görmek istedikleri şey olmasını sağlamak için çalışıyoruz.

Öğrenmeyi destekleme ve etkinleştirme yaklaşımımız, çalışmaya hazır bu öğrencileri oluşturduğumuz bir kültür ve çerçeve oluşturur. Duygusal zeka ve dayanıklılık geliştirme fırsatları sağlama ihtiyacını kabul eder. Bunu, öğrencilerimizin canlı projeler ve endüstri yerleşimleri yoluyla uygulamaya konulabilecek gerçek dünya becerileri kazanmalarına yardımcı olmak için işverenlerle birlikte çalışarak yapıyoruz.

Bu strateji aynı zamanda teknolojinin iş dünyasını hiç olmadığı kadar hızlı dönüştürdüğünü de kabul ediyor. Uygulayacak, problem çözecek ve “sırada ne var?” diye soracak doğru mezunlar olmadan, teknoloji tek başına bir çözüm değildir. Mesleki alandan bağımsız olarak, bu stratejinin - ve ötesinde - yaşamındaki hedefimiz, DAL öğrencilerinin insanlar tarafından yönlendirilen, teknolojiyle desteklenen bir gelecekte başarılı olmak için dijital okuryazarlığa, kişisel çevikliğe ve girişimci ruha sahip olmalarını sağlamaktır.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Londra Şehrini daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.