Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
CAPITAL SCHOOL OF ENGLISH - Cardiff - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
Quality English
Trinity
British Council
Bildungsurlaub
CELA
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

CAPITAL SCHOOL OF ENGLISH - Cardiff - Dil Okulu

Capital School DiL Okulu kapıları ilk kez 2014'ün başlarında, daha önce başka bir dil okulunda birlikte çalışmış ve işleri biraz farklı yapmak isteyen üç ortak tarafından açılmıştır. James, Gill ve Sally zaten bireysel olarak zengin bir deneyime sahipti ve birleşik becerileri, okul hayatının her yönünün profesyonel ve başarılı bir şekilde ele alınmasını sağladı.

Capital School of English Dil Okulu, en başından beri, hem personel hem de öğrenciler için herkes için dostane bir ortam sağlamak istedi. Okul, başkalarına her zaman desteğin olduğu ve kahkahaların asla uzak olmadığı bir yer olmalıydı. İstatistiklere ve ticarete odaklanan bayat bir ortam yaratmak istemedik. Sıcak bir aile ortamı yaratmak istedik. Derslerin en iyi kalitede olması, aynı zamanda kişiselleştirilmiş, eğlenceli ve tüm öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olması gerekiyordu.

2015 yılında okul British Council tarafından akredite edildi ve o zamandan beri büyümeye devam ediyoruz. 4 sınıftan 13 dersliğe geçtik, iki öğrenci salonu, personelimizin öğrencilerimizin ilgisini çekmeye devam eden dersler hazırlaması için ayrı bir öğretmen alanı. 50 farklı ülkeden öğrencilere eğitim verdik ve her seviyede başarıyı deneyimledik. Okulumuz sayıca büyüdü ama biz hala aynı ilkeleri koruyoruz. Okulumuz hala sıcaklık ve mizahın, güvenliğin ve saygının aktif olarak teşvik edildiği bir yerdir. Yıllarca birlikte çalışan personelimiz, düzenli olarak geri dönen öğretmenlerimiz ve okulun ilk günlerinde arkadaşları ve ailesi bizimle birlikte okuyan öğrencilerimiz var. Hikayemize bir sayfa eklemek için okulumuza bundan sonra kimler katılacak?

Capital Dil Okulu ekibinde her seviyede deneyimli öğretmenler, personel ve yöneticiler bulunmaktadır. Öğrencileri motive etmek ve Capital School'u evinizden eviniz yapacak kişisel ilgiyi size vermek için çok çalışıyoruz. Tüm İngilizce öğretmenlerimiz, çeşitli öğretim deneyimine sahip yetenekli kişilerdir. Tüm öğretmenlerimiz ilgili bir öğretmenlik yeterliliğine sahiptir ve daha da önemlisi, İngilizceyi yapmayı sevdikleri için öğretirler. Capital yönetim ekibi, Capital deneyiminin olabildiğince rahat ve mutlu olmasını sağlamak için her zaman hazırdır.

ÜLKELERE GÖRE MİLLET DAĞILIMI

Suudi Arabistan %25 İtalya %15  İspanya %15  Türkiye %10  Fransa 5%  Japonya %5   Tayland 5%  Venezuela %5  Diğer milletler %15

Resme ya da BURAYA tıklayarak İngiltere'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.