Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Bournemouth - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - BOURNEMOUTH

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

Neden Bournemouth dil okulumuzu seçmelisiniz?

Kaplan Bournemouth dil okulu İngilizce'yi tam bir İngiliz sahil kasabasında öğrenme fırsatını sizlere sunmaktadır. Bournemouth, yaz şovlarını, harika sosyal hayatı ve burayı turistler için yıl boyu ziyaret yeri haline getiren mükemmel alışveriş fırsatını bir arada sunar.Üç katlı modern bir binaya sahip dil okulumuz, Westbourne'nin varlıklı bir yerleşim ve alışveriş bölgesinde yer almaktadır. Bournemouth ilçe merkezinden otobüs ile beş dakika mesafede olan okul, ana cadde üzerindedir ve çalışma veya sosyalleşme için kullanılabilecek sevimli bir bahçeye de sahiptir. Ayrıca, Bournemouth'a 10 dakikadan kısa mesafede, 14-17 yaş grubu öğrenciler için yaz okulumuz da bulunmaktadır. Okul, Kaplan öğrencileri için resmi Cambridge bilgisayar tabanlı bir test merkezidir. Bournemouth İngiltere'nin en iyi, Avrupa'nın ise en iyi dördüncü sahil kasabası olarak seçilmiştir. 

Sunduklarımız

 • Toplam 20 sınıf
 • +16 yaş üzeri
 • ort. öğrenci yaşı 25
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 53 
 • Cambridge ve IELTS Sınav Merkezi
 • Eğitim materyalleri ile multimedya odası
 • İnteraktif beyaz tahtalar
 • Kablosuz internet erişimi
 • Bilgisayar laboratuarı ve çalışma merkezleri
 • Televizyon ve kablosuz internet erişimine sahip öğrenci odası

Etkinlikler

 • Hafta sonu gezileri, Poole Harbour'a tekne gezileri, Dorset sahil şeridi boyunca yürüyüşler, yaz barbekü partileri, New Forest 'da binicilik... 

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital