Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Santa Barbara - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - SANTA BARBARA

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

Neden Santa Barbara dil okulumuzu seçmelisiniz?

Ülkenin en güzel plajlarının olduğu Santa Barbara'daki okulumuzda yerinizi alın. Cabrillo Bulvarı’ndan sadece bir kaç blok ötedeki okulumuzda, isterseniz öğleden sonralarınızı plajda İngilizce pratik yaparak geçirebilirsiniz. Farklı yoğunluk seviyelerine sahip genel İngilizce kurslarından birini seçin. Okulumuz, Santa Barbara’nın merkezinde, ünlü State Caddesi’nden sadece bir kaç adım ötede yer almaktadır. Etraftaki popular restoran, kafe ve mağazaların keyfini çıkarın. Okulumuzun konumu Santa Barbara’nın en iyi aktivitelerine kolay erişim sağlamaktadır. Bu güneşli ve sıcak ortamda Kaliforniya'nın rahat yaşam tarzının keyfini çıkarın. Amerika'da üniversite eğitimi almayı düşünüyor musunuz? Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) ile partner üniversite ağımızdan faydalanarak lisans veya lisanüstü programlara kayıt olabilirsiniz.

Sunduklarımız

 • ort. öğrenci yaşı 21
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 40
 • +16 yaş üzeri
 • Tam donanımlı 13 sınıf ve tümü interaktif yazı tahtalarına sahip.
 • Sınıflar ortalama 12 maksimum 15 kişiliktir.
 • Tüm sınıflarda interaktif beyaz tahta mevcuttur.
 • Kapsamlı öğrenme materyallerine ve yazılımlarına sahip birçok bilgisayarla dolu multimedya merkezi.
 • Öğrenciler yürüme mesafesindeki modern halk kütüphanesini ziyaret edip üye olabilirler. Aynı zamanda Barbara City College da öğrencilerimizin kütüphanesini ziyaret etmesine ve kitaplardan yardım almasına izin vermektedir.
 • Okul merkeze 5-10 dakika uzaklıktadır.
 • MTD Ana Transfer Merkezi Kaplan’dan sadece 6 blok ötede, State Caddesi’nden 8-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Transfer Merkezi, Santa Barbara’daki otobüslerin ana durağıdır. Amtrak tren istasyonu da Kaplan,dan 5 blok uzaklıktadır. 

Etkinlikler

 • Bu popüler öğrenci kentinde, boş zamanlarınızda dinlenebilmenin yollarını bulmak çok kolaydır. Bunlar: -Las Vegas, San Francisco ve Yosemite'e hafta sonu gezileri -Universal Studios (Universal Stüdyoları), Disneyland veya San Diego'ya geziler -Yazın barbekü partileri ve liman gezileri -Santa Barbara'nın şarap kasabasındaki üzüm bağlarına geziler -Sörf, uzun yürüyüş ve plaj voleybolu gibi spor etkinlikleri 

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital