Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
HANSA - Toronto - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
Languages Canada
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

HANSA - Toronto - Dil Okulu

1969 yılında kurulan Hansa Dil Okulu Kanada'daki en büyük ve en köklü dil okullarından biridir. Hansa çok sayıda İngilizce dersi, esnek bir program ve çeşitli geziler, geziler, spor ve sosyal aktiviteler sunmaktadır. Ayrıca Kanadalılar için Fransızca, İspanyolca, Almanca ve Mandarin gibi bir dizi yabancı dil programlarının yanı sıra öğretmen eğitim programları da sunuyoruz.

Bir zamanlar dünyanın en yüksek bağımsız yapısı olan CN Kulesi'nin tepesinden (1975-2007), buranın neden Kanada'nın bir numaralı ziyaretçi destinasyonu olduğu açık. Güzel Ontario Gölü, bu mahalleler kentini yansıttığı için, dünyanın birçok kültürünü de yansıttığı fark edilebilir. Huron dilinde: Toronto, dünyanın en çok kültürlü şehri ve Kuzey Amerika'daki en güvenli büyük şehir için mükemmel bir isim olan "Buluşma Yeri" anlamına gelir. Greektown'dan Chinatown'a, Little-Italy'den Little-India'ya, sizi İngilizcenizi geliştirmeye ve dünyayı tanımaya davet ediyoruz, hepsi harika bir şehirde.
Şehrimiz birinci sınıf kültür ve eğitim tesislerine ve çok verimli bir toplu taşıma sistemine sahiptir. Dünyanın en büyük karayip festivaline ve en büyük "Ülke Fuarı"na ev sahipliği yapıyoruz. Sadece Londra ve New York daha fazla tiyatro koltuğu satıyor. Toronto Uluslararası Film Festivali sadece Cannes'dan sonra ikinci sırada. Hayal etmek!!!

Etkinlikler, öğrencilere İngilizce pratik yapma, yeni arkadaşlarla tanışma ve Kanada deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanma fırsatı verir. Bir öğrenci ister şehirdeki turistik yerleri görmek, ister spor yapmak, toplulukta gönüllü olmak ya da heyecan verici hafta sonu gezileri yapmak isterse, Hansa bunu eğlenceli ve uygun maliyetli hale getirir. Hansa tarafından her gün çok çeşitli eğlence dolu sosyal aktiviteler düzenlenmektedir. Niagara Şelalesi, Algonquin Parkı, 1000 Adaları ve Fransız Kanadası gibi yakınlardaki ilgi çekici yerlere geziler genellikle hafta sonları düzenlenmektedir. Kişinin zevki ne olursa olsun, her zaman herkes için yapacak bir şeyler vardır.

Ülkere Göre Millet Dağılımı

Brazil 15%  Korea 12%  Chile 7%  Vietnam 3%  China 2%  Venezuela 2%
Germany 1%  Italy 1%  Japan 1%  Turkey 1%  Other nationalities 55%

Resme ya da BURAYA tıklayarak Toronto Şehri ile alakalı detayları keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( Sponsor )
  • Niyet Mektubu
  • Geri Dönüş için Kanıt
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Sağlık Sigortası
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 185 CAD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 500 CAD ile 1500 CAD
Sağlık Sigortası 250 CAD ile 450 CAD
Tercüme 52 CAD ile 110 CAD
Fiyat Hesaplama
CAD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.