Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Perth - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - PERTH

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

Neden  Perth dil okulumuzu seçmelisiniz?

Sahilin şehir ile buluştuğu Avustralya’nın güzide yerlerinden Perth'teki İngilizce kurslarımıza katılın. Perth, alışveriş, sanat galerileri, sahile bakan kafeleri ve canlı gece hayatının yanı sıra rahat yaşam tarzlarını bir araya getiren deniz kıyısında bir kenttir.

 • Güzel beyaz kumsallar, turkuvaz rengi su ve mercan kayalıklar ile çevrili bir yerde bulunan okulumuz, sizlere İngilizce öğrenme ve dış mekan sporları, alışveriş ve manzarada sınır tanımayan Avustralya'nın güzel ikliminin tadını çıkarma imkanını sunuyor.
 • İş dünyasında konuşulan profesyonel dile hakim olmak için İş İngilizcesi kurslarımızı tercih edebilirsiniz.
 • Townsend Lodge yurdumuz restoranlara, alışveriş yerlerine ve Swan Gölüne çok yakındır. Kısacası, Perth'in sunduğu tüm aktivitelerden faydalanabileceğiniz bir konumdadır.

Perth Okulu Beginner/Başlangıç seviyesinde kurs sunmamaktadır. Bu okuldaki Yoğun İngilizce kursları Elementary/Temel seviyesinden başlamaktadır. 

Sunduklarımız

 • ort. öğrenci yaşı 26
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 45
 • 16 klimalı, aydınlık ve ferah sınıf.
 • Tüm bilgisayarlarda ücretsiz hızlı internetin yanı sıra kılavuzlu çalışma için gerekli yazılımlar da mevcuttur. Bilgisayarlar yabancı dillerde de kullanılabilir.
 • Okulda ücretsiz kablosuz internet mevcuttur.
 • Öğrenciler öğrenci salonunda dinlenebilir, ders çalışabilir, arkadaşları ile vakit geçirebilir veya yemeklerini yiyebilirler.
 • Sörf dersleri ve plaj voleybolu oyunları kolaylıkla düzenlenebilir ve haftalık bir futbol turnuvası da vardır.
 • Öğrenciler, kapalı alan sporları veya fitnes için koleje yakın birçok spor salonundan faydalanabilir.
 • Okul, çok sayıda otobüs durağı ve tren istasyonunun yakınındadır. Her beş ila yirmi dakikada bir, otobüs veya tren geçmektedir. Şehir merkezi içindeki otobüs yolculuğu ücretsizdir.

KAPLAN

 

 

 

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 555 AUD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 1500 AUD ile 2500 AUD
Sağlık Sigortası 1,67 AUD X Gün Sayısı
Fiyat Hesaplama
AUD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital