Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
DUBLIN CULTURAL INSTITUTE - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
ACELS
Marketing English in Ireland
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

DUBLIN CULTURAL INSTITUTE - DUBLIN - DİL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’ de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim!

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. Dublin Cultural Institute Dil Okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

Yaptığımız her şeyin merkezinde eğitime olan tutkumuz ve öğrencilerimize olan bağlılığımız yatmaktadır. Çeşitli kurs seçimimiz ve benzersiz öğretim tekniklerimiz sayesinde, okulumuz tekrar tekrar en iyi Dublin Cultural Dil Okulu olarak derecelendirildi.

Dublin Kültür Enstitüsü, Dublin'in kalbinde yer alır ve bölgenin canlı enerjisini yansıtır. Yetenekli ekip üyeleri, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için buradalar. Potansiyelinize ulaşmaya hazır mısınız?

Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak kendi kendine erişilebilen bilgisayarlar ve dil öğrenme kaynakları ile donatılmış bir Öğrenci Kaynak Merkezi ile birlikte DCI ve Dublin çevresinde gerçekleşen en son olayları ve yaklaşan etkinlikleri içeren bir "E-Bildirim Panosu" Dublin Kültür Enstitüsü' nü diğer okullardan farklı kılan bir imkandır. Ücretsiz çay/kahve ve atıştırmalık içeren Öğrenci Ortak Odası ile ders aralarını daha keyifli ve lezzetli hale getirebilirsiniz! 

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.