Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Berkeley - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - BERKELEY

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

NEDEN BERKELEY DİL OKULUMUZU SEÇMELİSİNİZ ?

Yenilenen okulumuz San Francisco’dan sadece 20 dakika mesafede Berkeley şehir merkezinde yer almaktadır. Berkeley, çok kültürlü bir deneyim sunan canlı bir üniversite şehridir. TOEFL, GMAT veya uluslararası öğrenciler için GRE gibi sınavlara hazırlanabilirsiniz. Esnek sürelere sahip Genel İngilizce kurslarından birini seçebilir ya da 5, 6 veya 9 aylık uzun dönem programlardan birine katılabilirsiniz. Berkeley, geleneksel olarak akademik bir atmosfere, bol yeşil alana ve öğrenciler için ideal bir topluma sahip bir şehirdir. Berkeley'de ayrıca 12-17 yaş arası genç öğrencilere yönelik kurslar da sunuyoruz. Amerika'da üniversite eğitimi almayı düşünüyor musunuz? Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) ile partner üniversite ağımızdan faydalanarak lisans veya lisanüstü programlara kayıt olabilirsiniz. 

SUNDUKLARIMIZ

 • ort. öğrenci yaşı 24
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 53
 • +16 yaş üzeri
 • 10 tam donanımlı sınıf.
 • Tüm sınıflarda interaktif beyaz tahta mevcuttur.
 • Derslikteki ortalama öğrenci sayısı 12,maksimum 15 kişidir.
 • Ücretsiz kablosuz internet okulun her yerinde mevcuttur.
 • Kişisel kabinlerin, internet erişimi ve online dil öğrenme kaynaklarına sahip 15 bilgisayarın olduğu geniş bir çalışma alanı. Ayrıca TV'ler, DVD oynatıcılar ve kulaklıklar da öğrenciler için hazır bulunmaktadır.
 • Ekstra çalışmalar ve K+ öğrenme sisteminin bir parçası olarak çok sayıda ders kitabı, sözlük ve diğer materyaller.
 • Şehir merkezine metro ile 30 dakika uzaklıktadır.
 • Berkeley, Doğu Yakası, San Francisco ve yerel havaalanlarına giden yerel otobüs ve tren sistemi (BART) dahil geniş bir ulaşım ağına sahiptir.

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital