Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
CELTIC ENGLISH ACADEMY - Cardiff - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
Quality English
Bildungsurlaub
British Council
Trinity
CELA
IALC
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

CELTIC ENGLISH ACADEMY - Cardiff - Dil Okulu

İlk olarak 2004 yılında Celtic Dil Okulu olarak açıldık ve o zamandan beri dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlıyoruz. Bu, öğrencilere kaliteli bir çalışma deneyimi sağlama konusunda çok fazla uzmanlığa sahip olduğumuz anlamına gelir. Mükemmel çekirdek öğretim ekibimiz, akademik ve ofis destek ekiplerimiz tarafından tamamlanmaktadır. Bu ekipler, samimi ve konuksever İngilizce akademimizin günlük sorunsuz çalışmasını sağlar.

Küçük sınıflarımız, mükemmel öğretim ekibimiz ve güler yüzlü ve yardımsever destek personelimizle öğrencilerimize bireysel ilgi ve özen gösterebiliriz. Bu, öğrencilerimizin sınıf içinde ve dışında mümkün olan en iyi deneyimi yaşamalarını sağlar.

CARDIFF Şehri

Cardiff, Galler'in başkenti ve en büyük şehridir. Resmi olarak Cardiff Şehri ve İlçesi (Galce: Dinas a Sir Caerdydd) olarak bilinen bir ana bölge oluşturur ve şehir Birleşik Krallık'taki on birinci en büyük şehirdir. Galler'in güney doğusunda ve Cardiff Başkent Bölgesi'nde yer alan Cardiff, tarihi Glamorgan ilçesinin ve 1974-1996'da Güney Glamorgan'ın ilçe şehridir. En büyük Avrupa şehirlerinin Eurocities ağına aittir. 19. yüzyılın başlarına kadar küçük bir kasaba, bölgede madencilik başladığında kömür limanı olarak öne çıkması, genişlemesine yardımcı oldu. 1905'te bir şehir olarak sıralandı ve 1955'te Galler'in başkenti ilan edildi. Cardiff Yerleşim Alanı, Dinas Powys ve Penarth kasabaları da dahil olmak üzere ilçe sınırları dışında daha geniş bir alanı kapsıyor.

Cardiff, Galler'in ana ticaret merkezi ve Senedd'in üssüdür. 2011 nüfus sayımında, üniter otorite alanı nüfusu 346.090 ve daha geniş kentsel alan 479.000 olarak belirlenmiştir. 2011 yılında National Geographic dergisinin alternatif turistik destinasyonlar listesinde dünyada altıncı sırada yer aldı. 2017 yılında 21.3 milyon ziyaretçi ile Galler'deki en popüler destinasyondur.

Cardiff, televizyon ve film prodüksiyonu (Doctor Who, Torchwood ve Sherlock gibi) için önemli bir merkezdir ve ana ulusal yayıncılar için Galler üssüdür.

Cardiff Bay, Senedd binasını (Senedd, Galler Parlamentosu'nu barındıran) ve Galler Millennium Center sanat kompleksini içerir. Cardiff Bay'de ve merkezde, Cardiff International Sports Village, BBC drama köyü ve yeni bir iş bölgesi gibi projeler üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Resme ya da BURAYA tıklayarak İngiltere'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.