Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - Brisbane - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - BRISBANE

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

NEDEN BRİSBANE DİL OKULUMUZU SEÇMELİSİNİZ ?

Avustralya'nın en hızlı büyüyen kentlerinden Brisbane'deki birçok İngilizce kurslarımızdan birine katılın. Dağların, yağmur ormanlarının ve plajların yanında yaşayın! Brisbane yıl boyunca sıcak bir iklim yaşatmasının yanı sıra fantastik plaj kültürü ve son moda kozmopolitan bir atmosfere sahiptir. Brisbane dil okulumuz, şehir hayatı ve doğal hayatın mükemmel bir karışımını sunmaktadır. Gökdelenler, tarihi binalar ve doğal güzellikler içinde ders çalışma imkanı yakalayacaksınız. Kariyer hedeflerinizi genişletmek için OPUS kurslarımızdan faydalanabilirsiniz. Öğrenciler aile yanı konaklama veya çeşitli öğrenci yurt seçeneklerinden birini seçebilirler. Okul, otobüs duraklarına ve tren istasyonuna yakındır ve böylece Brisbane'in alışveriş yerlerine ve turistik mekanlarına kolay ulaşım imkanı sağlar.+16 yaş üzeri

SUNDUKLARIMIZ

 • ort. öğrenci yaşı 24
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 38
 • Klima, TV ve DVD oynatıcı ve interaktif beyaz tahtalara sahip sınıflar.
 • Sınıflarda video ve ses formatları ile uyumlu interaktif yazı tahtaları bulunur.
 • Öğrencilerin kullanımına açık, bilgisayarlara sahip çalışma odası.
 • Okul, öğrencilerin eğitim materyallerini ödünç alabilecekleri bir kütüphaneye sahiptir.
 • Oku binasında ücretsiz WiFi erişimi.
 • Mikrodalga ve fırına sahip ortak öğrenci salonu.
 • Şehir manzarasına sahip üçüncü kat teras.
 • Sosyal program koordinatörleri spor aktiviteleri düzenleyebilir; haftalık bazı aktiviteler arasında yüzme, futbol ve rugby gibi spor aktiviteleri olabilir.
 • Okul, otobüs duraklarına ve tren istasyonuna yakındır. Şehrin popüler bölgelerine ulaşımınızı sağlayabilecek ücretsiz bir otobüs servisi de bulunur.

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 555 AUD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 1500 AUD ile 2500 AUD
Sağlık Sigortası 1,67 AUD X Gün Sayısı
Fiyat Hesaplama
AUD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2021
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital