Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - San Diego - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - SAN DIEGO

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

NEDEN SAN DIEGO DİL OKULUMUZU SEÇMELİSİNİZ ?

Şehir merkezindeki San Diego dil okulumuz özellikle öğrencilerin ihtiyaçlarına göre seçilmiş yeni bir konumdadır ve güzel bir binada son teknolojiye sahip olmasının yanı sıra dersler arasında öğrencilerin kullanmasına için bir bahçeye de sahiptir. Çeşitli yoğunluklarda İngilizce kurslarından birini seçin, İş İngilizcenizi geliştirin veya TOEFL sınavına hazırlanın. Şehirde vakit geçirmek ve kaldığınız yere rahat dönebilmeniz için merkezi bir konumdadır. Yüzme havuzu ve tenis kortu olan öğrenci dairelerinden birini seçebilir ya da yerli ailelerden birinin yanında kalarak San Diego'yu daha keşfedebilirsiniz. San Diego'da 12-17 yaş arası genç öğrencilere yönelik kurslar da sunuyoruz. Amerika'da üniversite eğitimi almayı düşünüyor musunuz? Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) ile partner üniversite ağımızdan faydalanarak lisans veya lisanüstü programlara kayıt olabilirsiniz. 

SUNDUKLARIMIZ

 • +16 yaş üzeri
 • ort. öğrenci yaşı 24
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 53
 • En iyi teknolojiye sahip 20 sınıf.
 • Derslikteki ortalama öğrenci sayısı 12,maksimum 15 kişidir.
 • İngilizce öğrenme yazılımlarına sahip birçok bilgisayar.
 • Tüm sınıflarda interaktif beyaz tahta mevcuttur.
 • Öğrencilerin alabilecekleri romanlar ve dergiler mevcuttur. Ayrıca öğrencilerin gidebilecekleri yerel kütüphane de yürüme mesafesindedir.
 • Ders arasında ve sonrasında öğrencilerin kullanımına açık bahçe.
 • 30 öğrenciye kadar oturma alanı, kafe masaları, buzdolabı, mikrodalga ve yiyecek otomatları ve 2 düz ekran televizyon mevcuttur.
 • Kablosuz internet tüm okulda mevcuttur.
 • Okul merkeze 5-10 dakika uzaklıktadır.
 • Otobüs durakları, okuldan 1 blok ötededir. Trolley İstasyonu, en yakın tren istasyonu ve Greyhound otobüs durağı okula 10 dakika yürüme mesafesindedir.

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital