Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
DCU - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

DCU - DUBLIN - DİL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim!

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. İngilizce okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

İrlanda'da kozmopolit bir şehirdir. Güvenli bir şehir olma ünü sayesinde gezmeyi seven turistler ve sakinler için biçilmiş kaftandır. Müzelerden galerilere, kalelere ve tarihi yerlere kadar sayısız cazibe merkezini keşfedin. 

25 yılı aşkın tecrübe ile kendinizi geliştirmenize yardımcı olmak için bize güvenebilirsiniz. Üniversite, iş alanında kariyer veya yeni arkadaşlarınızla sohbet etmek için imkan sunar.

Kurslarımız uzman İngilizceyi birleştirir dolu bir dil öğretimi sosyal aktivite programı, kültürel ziyaretler, günübirlik geziler ve spor tamamlamak için tasarlanmıştır. Başka bir kültürü ilk elden deneyimleyin, İngilizce becerilerinizi geliştirirken akademik bir ortamda eğitim alın. 

Dublin City University, İrlanda'nın önde gelen üniversitelerinden biridir. Dublin şehir merkezinin 5 km kuzeyindeki bir yerleşim bölgesinde bulunan kampüsümüz 85 dönüm büyüklüğündedir ve Diller, İşletme, Hukuk, Bilim, Mühendislik, Hemşirelik ve Bilgisayar dahil olmak üzere üniversitemizin birçok fakültesine ev sahipliği yapmaktadır. Üniversitemiz 1989 yılında kurulmuştur ve 16.000'in üzerinde tam zamanlı öğrenciye sahiptir.

DCU Dil Okulumuz, dünya çapında 80'den fazla ülkeden öğrencileri İngilizce eğitimi almak için ağırlamaktadır ve İngilizce öğretiminde büyük miktarda itibar kazanmıştır. Amacımız, öğrencilerimize en iyi hizmet ve eğitim deneyimlerini yaratmak ve sunmaktır.

Tüm kurslarımız, programlarının mükemmelliği için Dublin City University'ye ulusal ve uluslararası bir itibar kazandıran aynı yüksek standartlara bağlıdır.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.