Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
CITY LANGUAGE SCHOOL - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
ACELS
Bildungsurlaub
Marketing English in Ireland
Haritada Göster %20 İndirimli Kayıt Fırsatı!

CITY LANGUAGE SCHOOL - DUBLIN - DİL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’ de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim!

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. City Language Dil Okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

City Language School, Dublin'de bulunan bir İngilizce Dil Okuludur. Deneyimli ekibimiz, öğrencilerimize unutulmaz, kültürel ve eğitici deneyimler sağlamaya odaklanmaktadır. İster kariyerinizi ilerletmek, ister eğitiminizi zenginleştirmek için İngilizce programlarımıza katılın, İrlanda'daki İngilizce yolculuğunuzda size rehberlik edecek uzmanlığa, bilgi birikimine ve akademik bilgiye sahibiz.

Konumumuzun, tesislerimizin, kalitemizin, müşteri hizmetlerimizin ve programlarımızın beklentilerinizi aşması gerektiğini biliyoruz. Eğitime benzersiz bir yaklaşım benimseyerek ve bunu teknoloji, kalite ve inovasyonun bir karışımıyla birleştirerek, öğrencilerimizin yaşamları boyunca tekrarlamak ve daha ileriye taşımak isteyecekleri bir deneyim haline getirmeyi hedefliyoruz.

City Language School, Dublin şehir merkezinde bulunan bir İngilizce Dil Okuludur. Kampüsümüz Temple Bar (müzik mahallesi), Grafton Caddesi (alışveriş), Trinity College Dublin, Dublin Kalesi, St Stephen's Green gibi yerlerden ve şehirdeki en iyi etkinlik mekanlarından kısa bir yürüyüş mesafesindedir! Program başlangıcında öğrenciler için Dublin şehir merkezinde bir yürüyüş turu düzenlenir ve Öğrenci Deneyimi Görevlilerimiz şehri keşfetmenin en iyi yolları konusunda size tavsiyelerde bulunmak için oradadır.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.