Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ATC - Bray - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
ALTO
ACELS
Marketing English in Ireland
Eaquals
Bildungsurlaub
Quality English
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

ATC - BRAY - DIL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ

Başkent Dublin ve Bray’deki iki okulu ile  hizmet vermekte olan ATC  Dil Okulu ELT akreditasyonuna sahiptir. Tüm programları Quality English, ve ALTO onaylıdır. MEI (Marketing English in Ireland ) ve Select Ireland kurucu üyelerinden olan okul ayrıca sınırlı sayıda okulun sahip olduğu EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services) akreditasyonuna da sahiptir.

Kurulduğu günden bu yana dünyanın her yerinden öğrencilere eğitim veren ATC Dil Okulunda önemli olan çok farklı ülkelerden öğrencileri bir araya getirme alanında son derece başarılıdır. Yaz okullarından genç yetişkin ve yetişkin programlarına geniş bir yaş aralığına dönük programlar sunan okul, konaklama için de aile yanı ve yurt konaklama seçeneklerini öğrencilerine sunmaktadır. 

Alanında uzman eğitim kadrosu ile çağdaş ve modern sınıflarda eğitim görebileceğiniz okulda dersler teknoloji yardımı ile interaktif şekilde yapılmaktadır. Okula kayıt olduğunuzda sizin için oluşturulan online portal üyeliği ile öğretmenlerinizin sizinle ilgili geri dönüşlerine ulaşıp hem gelişiminizi takip edebilir hem de tekrar ve ekstra çalışma amaçlı kaynaklar ile akıllı telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinden çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. 

ATC Dil Okulları, İrlanda Denizi'ne bakan harika bir konum sunar. İrlanda'nın doğu kıyısında yer alan Bray, İrlanda'nın başkenti Dublin'e toplu taşıma araçları ile sadece 20 km uzaklıkta kolay erişime sahiptir. Güzel kumlu ve çakıllı plajı ve büyüleyici bir gezinti yeri ile yıl boyunca çok çeşitli festivaller ve etkinlikler vardır, bu da onu çalışmak ve yaşamak için çekici ve huzurlu bir ortam haline getirir.

Okul, 23 geniş sınıfı, kapalı sosyal alanı, özel açık verandası ve bahçesi ile ATC'nin sahibi olduğu ve bakımını yaptığı 4 Viktorya dönemi binasında yer alır ve tek ve iki yataklı oda, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz konaklama seçenekleri sunar. Ailelerin çoğuna yürüme mesafesinde olan kasabada bulunan ailelerin yanı sıra ev sahibi aile konaklaması da sunulmaktadır.

ATC Language Schools, 45 Yılı aşan tecrübesi ile İrlanda'nın en prestijli dil okulları arasında yer almaktadır. 

Resme ya da Buraya tıklayarak irlanda dil okulları ve şehirleri hakkında bilgilere ulaşabiliriniz.

BRAY ŞEHRİ

Bray İrlanda'nın kuzeyinde County Wicklow'da bir sahil kasabasıdır. Doğu kıyısında, Dublin şehir merkezinin yaklaşık yirmi kilometre (12 mil) güneyinde yer almaktadır. 32.600 nüfusu ile İrlanda'nın en büyük dokuzuncu kentsel alanıdır (2016 nüfus sayımına göre). Bray, Ardmore Studios'a ev sahipliği yapar ve bazı hafif sanayi, güney çevresinde bazı iş ve perakende parkları ile kasabada bulunur. Bray ve Dublin arasındaki banliyö bağlantıları demiryolu, Dublin Otobüsü ve M11 ve M50 otoyolları ile sağlanmaktadır. Kasabanın kuzey eteklerinin küçük kısımları County Dublin'dedir.

Aslen 19. yüzyılda planlı bir tatil kasabası olarak geliştirilen Bray'in bir sahil beldesi olarak popülaritesi, 1854'te Bray'e kadar genişletilen Dublin ve Kingstown Demiryolu tarafından sağlandı. tatilciler için seyahat bir seçenek haline geldi. Ancak yaz aylarında günübirlik gezginler Bray'e gelmeye devam etti.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.