Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ISE - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
Bildungsurlaub
ACELS
Trinity
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

INTERNATIONAL SCHOOL OF ENGLISH (ISE) - DUBLIN - DIL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’ de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim!

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. International School of Engllish Dil Okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

International School of English, Uluslararası öğrenci bakımında en yüksek Eğitim standartlarını sunmaya kendini adamış kaliteli bir profesyonel okuldur. 1997 yılından beri başarıyla faaliyet göstermektedir.

Kişisel öğrenci hedeflerinize ulaşırken deneyiminizi unutulmaz ve değerli kılmaktan gurur duyan özel bir Öğrenci Yönetimi ekibiyiz.

Deneyimli ve nitelikli öğretmenlerimiz, samimi ve profesyonel bir dil öğrenme deneyimi sağlar. Dersler canlı ve iletişimsel olup, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize ve geliştirmenize yardımcı olur. Öğrencilere, ilerlemeyi izlemek için haftalık ilerleme testleri ve gelişimi değerlendirmek ve nasıl iyileştirebilecekleri konusunda öneriler sunmak için her 6 haftada bir öğreticiler verilir.

Sosyal Aktiviteler Depart"manı, her ay eğlenmeniz için heyecan verici bir sosyal takvim hazırlar. Dublin'in Müzeleri ve Sanat Galerileri gibi birçok ilgi çekici yerinin yanı sıra plajları ve kırsalını ziyaret edeceksiniz. Şehir turlarına çıkacak, şehrin tarihi ve kültürü hakkında bilgi edineceksiniz. Öğretmeniniz sizi sınıf gezilerine götürecek ve okul ayrıca eğlenmeniz için ders saati dışında geziler de sunuyor.

Ayrıca sınıfınızda İrlandalı ifadeler ve argo, tipik İrlanda gelenekleri ve yemekleri, İrlanda mitleri ve benzeri gibi İrlanda kültürü hakkında bilgi edineceksiniz.

İMKB aynı zamanda Noel ve Paskalya partileri ve Yetenek Gösterisi yarışmaları gibi eğlenebileceğiniz birçok partiye de ev sahipliği yapıyor! Son Yetenek Şovunun galibi Paris'e bir gezi kazandı. Katılın, İngilizcenizi geliştirin ve arkadaş edinin!

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.