Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
PACE LANGUAGE INSTITUTE - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
ACELS
IALC
Marketing English in Ireland
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

PACE LANGUAGE INSTITUTE - DUBLIN - DIL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’ de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim!

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. Pace Language Instıtute Dil Okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

1990 yılında kurulan ve Evin tarafından eşi Nicole PACE Dil Enstitüsü tarafından yönetilen uzman bir aileye ait İngilizce Dil okuludur.
İngiliz Dili Eğitimi için Quality and Qualifications Ireland'ın bir hizmeti olan ACELS tarafından tanınan okul, aynı zamanda MEI ve IALC'nin bir üyesidir.
Co. Wicklow'un güzel sahil kasabası Bray'de, Dublin Şehir Merkezine sadece 40 dakika ve Dublin Havalimanı'na 35 dakika uzaklıkta bulunan PACE Language Institute, uzman akademik kadrosu, mükemmel öğretim kaynakları ve öğrenci dostu olan konuksever, destekleyici ve kişiselleştirilmiş bir öğrenme ortamı sağlar. tesisler.

PACE Dil Okulu, makul fiyatlarla öğrenci merkezli sınıflar sağlama konusunda uzun bir geçmişe sahiptir ve İngilizce'de yoğun bir konaklama için mükemmel bir seçimdir.

Gelin ve Genel ve Yoğun İngilizce kurslarından Cambridge, IELTS ve TOEIC sınavlarına hazırlık kurslarına kadar geniş kurs seçeneklerimizi deneyimleyin. Language Plus programlarımız, golf, binicilik, müzik ve drama dahil olmak üzere herhangi bir öğrenciye uygun bir dizi eklenti seçeneği sunar. Work Study demi-pair programımız köklü bir geçmişe sahiptir ve hem dil dersleri hem de yaşam deneyimi sunar. Junior Programımız, yıl boyunca minimum konaklama seçeneklerinin yanı sıra özel ve kapsamlı bir yaz merkezi içerir. 

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.