Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
EVEREST LANGUAGE SCHOOL - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
Marketing English in Ireland
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

EVEREST LANGUAGE SCHOOL - DUBLIN - DIL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’ de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim!

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. Everest Language School Dil Okulu öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

Dublin'de İngilizce öğrenmek istiyorsanız, Everest Dil Okulu tam size göre. Dublin şehir merkezinin kalbinde yer alan Everest dil okulu, en eğlenceli ve ilginç sosyal etkinliklerle birlikte en iyi öğretimi sunar.

Everest Dil Okulu, tüm akademik kararları okul içinde yapılan dil araştırmalarına dayandıran ilk Dublin okuludur. Her öğrenci için benzersiz bir öğrenme yolu oluşturmak için Trinity College Dublin'deki bölümlerle birlikte çalışıyoruz. Okul, öğrencilere Dublin'de unutulmaz bir deneyim yaşatmak ve dil hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla dil öğretmenleri tarafından kurulmuştur.

Öğrenci Destek Ekibimiz, kursunuzun en başından sonuna ve ötesine kadar size yardımcı olmak için burada. Siz Everest'e bile gelmeden önce Öğrenci Destek Ekibimiz, sorularınızı veya endişelerinizi yanıtlamak için e-posta ve telefon yoluyla hizmetinizdedir. Hangi kursa gitmeniz gerektiğinden konaklama yerinize ve eğitim vizenize kadar her konuda size yardımcı olmak için oradalar. Öğrenci Destek Ekibimiz sizi her gün Everest'e davet etmek için resepsiyonda olacak ve yeni bir ülkeye taşınmanın ve yeni bir dil öğrenmenin büyük ve küçük tüm zorluklarında size yardımcı olacaktır.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.


Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.