Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ICE - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
ACELS
Marketing English in Ireland
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

IRISH COLLEGE OF ENGLISH (ICE) - DUBLIN - DİL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim!

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. Irish College of English Dil Okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

İrlanda İngilizce Koleji, Dublin'in güzel Malahide, Dublin'deki sahil şeridinde yer alan 1992 yılında kurulmuş, Ödüllü bir İngilizce dil okuludur. ACELS ve İrlanda'da Kaliteli Eğitimi teşvik eden ve Öğrenci Koruması Sağlayan bir kuruluş olan MEI üyeleri tarafından tanınırız. Misyonumuz, İngilizce Akıcılık Eğitimi Odaklı Kaliteli Eğitim sağlamaktır.

Google ve Facebook puanlarına göre öğrenciler tarafından 'İrlanda'nın En İyi Dil Okulu 2019' seçilmekten mutluluk duyduk.

İrlanda İngilizce Koleji, İngiliz Dili Eğitimi için İrlanda Kalite ve Nitelikler Hizmeti olan ACELS tarafından tanınmaktadır.

İdeal Konumlarımızdan Dublin ve İrlanda'nın En İyisini Yaşayın.

Okulumuz, Dublin'in Sahil Şeridi'ndeki güzel ve varlıklı bir kasaba olan Malahide'de yer almaktadır. Malahide, herhangi bir Dublin Konaklaması için ideal bir yer seçimidir. Malahide, Dart ile Dublin Şehir Merkezi'ne sadece 22 dakika ve Dublin Havaalanı'na 10 dakika uzaklıktadır. Benzersiz bir şekilde okulumuz, öğrencilere okulumuza yürüme mesafesinde ev sahibi ailelerle yaşarken Dublin'in en iyilerini yaşama fırsatı sunar. Dublin'in yaşamak için en çok aranan bölgelerinden biri olan Malahide, 'İrlanda'da Yaşanacak En İyi Yer 2021' yarışmasında en çok adaylığı aldık ve hem turistler hem de öğrenciler tarafından seviliyor.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.