Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ULEARN ENGLISH SCHOOL - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
ACELS
FELTOM
Marketing English in Ireland
CELA
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

ULEARN ENGLISH SCHOOL - DUBLIN - DİL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKAN

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’ de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim!

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. İngilizce okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

ULearn Dil Okulu 1988'den beri sizin gibi öğrencilere mükemmelliği sağlamaya kendini adamıştır. Binlerce insanın sıcak ve samimi bir ortamda İngilizce öğrenmesine yardımcı olmuştur.

Güzel St Stephens Green'in yanında, Dublin'in en iyi öğretmenleriyle İngilizce öğrenirken Dublin'in en iyisinin tadını çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz.

İngilizce kurslarımız, öğrencilerin dil becerilerini geliştirmelerine ve dilde etkin bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

ULearn English School'da Dublin'deki en iyi öğretmenlerden bazılarını sağlıyoruz. İngilizce dilini öğrenme hedefinize ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm yardım sağlamak için hazırlar.

ULearn Dil Okulu olarak, öğrencilerimizin etkili bir şekilde öğrenebilmeleri için çevrelerinde mutlu olmaları gerektiğine inanıyoruz.

ULearn English School, hem şehir merkezindeki dairelerde hem de Ev Sahibi Ailelerde güvenli, konforlu konaklama sağlayarak öğrencilere yardımcı olur. ULearn'deki tüm çabalarımız, öğrenme deneyiminizi eğlenceli ve üretken hale getirmeye odaklanmıştır. Öğrencilerimiz için birçok kültürel, sportif ve sosyal aktivite gerçekleştiriyoruz. Dublin'de herkes için bir şeyler var ve ULearn onu bulmanıza yardımcı olacak.

Dublin'de İngilizce öğrenmekle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kendimizi Dublin'deki lider İngilizce dil okulu olarak görüyoruz ve ULearn ve İrlanda ile mutlu ve üretken bir deneyim yaşamanızı sağlamak önceliğimizdir.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.