Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ISI - Dublin - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
ACELS
Trinity
ILEP
ALTO
CELA
Bildungsurlaub
AGPI
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı

ISI - DUBLIN - DİL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Lonely Planet Rehberi’ne göre dünyanın en dostane ülkesi seçilen İrlanda’nın başkenti Dublin’de eşsiz bir kariyer fırsatı sizi bekliyor olabilir!

BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti, İrlanda ise Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Dublin’ i popüler kılan bir diğer fırsat ise, Google, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi küresel şirketlerin Avrupa Genel Merkezliğine ev sahipliği yapmasıdır. Bu gibi şirketlerdeki kariyer fırsatları için İrlanda sürprizlerle dolu ve İngilizce dil kursu için harika bir seçim.

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek, genişletmek ve eğitim dünyasının kapılarını açmak için İngilizce öğrenin. ISI Dublin Dil Okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji tesislere sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

Europe Star Awards ödüllerini ardı ardına üç kez kazanan ISI Dublin Dil Okulu, Tüm İngilizce dil programları, İngilizce dil öğretimi (ELT) için bir Quality and Qualifications Ireland (QQI) hizmeti olan ACELS tarafından tanınır. ISI Dublin, MEI & ALTO'nun bir üyesidir. Trinity College London sınavları ve Language Cert için onaylı bir sınav merkezi ve Cambridge Sınavları ve (FCE, CAE ve IELTS) için bir hazırlık merkeziyiz. İngilizce kurslarımız ayrıca Bildungsurlaub ve Erasmus+ öğretmen eğitimi dahil olmak üzere çeşitli AB finansman girişimleri için uygundur.

Akademik mükemmellik, okulun temel prensibidir. 2013' den günümüze her yıl düzenli olarak Avrupa ödüllerine aday gösterilen ISI, 2014, 2016, 2018 ve 2020/21'de İngilizce Dil Okulu Avrupa Ödülü'nü üç kez kazandı. Ayrıca Trinity College London ISE Sınavları için resmi bir sınav merkezi ve IELTS dahil Cambridge Sınavları ve Dil Sertifikası sınavları için tanınan bir sınav hazırlık merkezidir.

Her Cuma sınıf sınavı ile bireysel olarak değerlendirilmekle birlikte, yıl boyunca 16'ya kadar farklı seviye sunarak ilerleme sürecinize kendiniz tanıklık edebilirsiniz. Yaklaşık 40 farklı milletten oluşan öğrenci kitlesi, sabah programında yoğunluk göstermektedir ve bu sayede konuşma pratiği yapma imkanınız oldukça artabilir. Toplamda 3 okul binasına sahip ISI' nın tüm okulları şehir merkezinin ana noktalarındadır. Her bütçeye uygun kurslar sunan orta fiyatlı bir okuldur ve daha düşük bir bütçeye sahip olanlar, öğleden sonra çalışarak %20'ye varan indirimden yararlanabilirler. Her iki merkezdeki kafelerimiz de yüksek kaliteyi çok uygun fiyata sunuyor. Mola zamanlarında her zevke ve bütçeye uygun sıcak ve soğuk içecekler ile sandviç, kek ve atıştırmalık çeşitleri sunmakla birlikte, öğrenciler öğle yemeğini 3,50 € altında satın alabilirler ve Dublin'deki en iyi hizmete erişme imkanına sahip olurlar.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Dublin'i daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.