Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
BAYSWATER/EUROCENTRES - Liverpool - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
Languages Canada
British Council
ALTO
Haritada Göster %25 İndirimli Kayıt Fırsatı

BAYSWATER/EUROCENTRES - LIVERPOOL - DIL OKULU

Eurocentres Dil Okulu 70 yılı aşkın deneyimiyle Bayswater Eurocentres, dünyanın her yerindeki okullarda en yüksek standartlarda hizmet sunmaya kendini adamıştır. Sertifikalı ve kendini işine adamış öğretmenlerin ve sektör danışmanlarının rehberliğinde resmi olarak akredite edilmiş bir dil merkezinde eğitim alarak, öğrenme yolculuğunuzun emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Eurocentres Dil Okulu tüm ziyaretçiler için, özellikle de birçok uluslararası öğrencisi, futbolseverler ve 'The Beatles' meraklıları için benzersiz bir deneyim sunuyor. Liverpool o kadar küçük ama dolu bir şehir ki, Hangi yöne dönerseniz dönün, kültürel kurumlarla omuz omuzasınız.

Sadece kompakt değil, aynı zamanda Birleşik Krallık'taki en uygun fiyatlı öğrenci şehirlerinden biridir. Londra gibi şehirlerden %25 daha düşük harika gece hayatı, restoranlar ve günlük yaşam bulacaksınız. Liverpool, hepsini deneyimleyebileceğiniz yerdir; kültür, tarih, futbol ve Dünya Mirası parçaları, hepsi yürüme mesafesinde.

Şehrin göbeğinde, şehrin en iyi müzelerinden, galerilerinden, mağazalarından, barlarından ve restoranlarından birkaç dakika uzaklıkta bulunan Eurocentres Liverpool School, dil yolculuğunuza başlamanız gereken yerdir. Kolej, kariyerinizde fark yaratan ve dünyanın her yerinden öğrencilerle yaşam boyu ilişkiler geliştirmenize olanak tanıyan kurslara odaklanır. Kolej, öğrencilere evden uzakta bir ev, tüm öğrencilerimiz için tam destek ve sıcak ve samimi bir atmosfer sunar.

Okulumuz, Liverpool'un bazı ünlü cazibe merkezlerinden bir taş atımı uzaklıktadır: dünyaca ünlü Cavern Club (The Beatles'ın doğum yeri), deniz kıyısı ve Royal Albert Dock (Birleşik Krallık'ın en çok ziyaret edilen turistik yeri).

Resme ya da BURAYA tıklayarak Liverpool'u daha detaylı keşfedebilirsiniz. 

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.