Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ILC - Birmingham - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
English UK
Trinity
British Council
Bildungsurlaub
Haritada Göster %1 İndirimli Kayıt Fırsatı!

ILC - BIRMINGHAM - DIL OKULU

ILC Uluslararası Dil Merkezlerinin Birmingham, Bristol, Cambridge, Colchester, Portsmouth ve Southampton'da okulları vardır. Geçmişi, Colchester English Study Centre'ın (CESC) kurulduğu 1969 yılına dayanmaktadır. Diğer okulları TEG ve ABC'ye aitti.

ILC, çeşitli çekici konumlarda yüksek kaliteli dil kursları ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmaktadır. Yatılı ve yurt dışı harika yaz okullarımız, yıl boyunca esnek genç öğrenciler için mini ara programlarımız ve güçlü bir genel İngilizce ve akademik yol programımız var.

Gruptaki tüm merkezler artık Birleşik Krallık'tan ve dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlamak için birlikte çalıştığından, ILC için son derece heyecan verici bir zaman. Sizi ağırlamak, tanışmak ve tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Birmingham'da yapılacak çok şey var ve merkezimiz hepsinden sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde. Her bütçeye uygun alışveriş imkanı sunan Bull Ring ve Grand Central'ı keşfedebilirsiniz. 30'dan fazla farklı ülkeden yemek sunan restoranlarıyla Birleşik Krallık'ta yemek yenebilecek en iyi yerlerden bazılarına sahip olan Brindley Place veya The Mailbox'ı keşfedin. Ayrıca ünlü Symphony Hall'daki bir konserde Birmingham kültürünün bir kısmını deneyimleyebilir veya güzel kanallarında yürürken Birmingham'ın çeşitli tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Her şey sadece kısa bir yürüme mesafesindedir, bu nedenle derslerinizden sonra keşfedecek çok şeyiniz olacak!

İngilizce öğrenmek için neden ILC Birmingham'ı seçmelisiniz?

✓ İngiltere'nin görülecek ve yapılacak çok şeyi olan ikinci şehri. Asla sıkılmayacaksın!
✓ Mükemmel alışveriş merkezleri ve muhteşem gece hayatı.
✓ Ünlü TV programı 'Peaky Blinders' Birmingham'da geçiyor ve aynı zamanda Black Sabbath, Juda Priest ve Duran Duran gibi ikonik gruplarla ünlü zengin bir müzik mirasına sahip Heavy Metal'in doğum yeriydi.
✓ Birmingham'da Venedik'ten daha fazla kanal var - yaklaşık 35 mil!
✓ Birçok festival, kültürel etkinlik, spor salonu, tiyatro ve sinema.

ILC Birmingham

İngiltere'nin en kalabalık ikinci şehrinde İngilizce öğrenmeye hoş geldiniz. Birmingham merkezimiz, şehir merkezindeki Broad Caddesi üzerinde yer alır ve eğitim için modern ve konforlu bir ortam sağlar.

ILC Birmingham'da İngilizce ve diğer dil sınıflarımız etkileşimli ve ilgi çekicidir ve sosyal programımız Birleşik Krallık kültürünün en iyilerini keşfetmek için harika bir fırsat sunar.

Öğrencileri tam dil akıcılığına giden yolculuklarında destekleyen ve onlara rehberlik eden çok şehirli bir topluluk olan ILC ailesine tüm öğrencileri bekliyoruz.

Resme ya da BURAYA tıklayarak Birmingham'ı daha detaylı keşfedebilirsiniz.

Vize Şartları
  • Banka Teminatı ( sponsor ) 
  • Geri Dönüş Kanıtı
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 200 £ ile 400 £
Tercüme 32 £ ile 70 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.