Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - London - Leicester Square - Dil Okulu
Okul Fotoğraflarını Göster
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - LONDON - LEİCESTER SQUARE

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

NEDEN LONDON LEİCESTER SQUARE DİL OKULUMUZU SEÇMELİSİNİZ ?

Londra Leicester Square dil okulumuz, sakin ve ders çalışmaya uygun bir İngilizce eğitim deneyimi isteyenler için ideal bir yerdir. Okul, daha akademik odaklı bir deneyim isteyen öğrenciler için sessiz odalar ve sınav merkezleri ile özel olarak tasarlanmıştır. Londra'nın merkezinde modern bir binada yer alan okul, Trafalgar Square sadece bir dakika uzaklıktadır. Civarda birçok mağaza, restoran, sinema ve tiyatro yer almakta dolayısıyla çalışırken şehrin de tadını çıkarabilmektesiniz. Birçok öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama seçeneklerinden birini seçme imkanı. Kapsamlı İngilizce dil kursları sunmaktayız ve resmi bir Cambridge ESOL sınav merkeziyiz. Leicester Square okulumuz 25 yaş üstü öğrenciler idealdir ve öğrenmeye ilişkin akademik bir ortam oluşturma amacı gütmektedir. 

SUNDUKLARIMIZ

 • +25 yaş üzeri
 • ort. öğrenci yaşı 31
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 70
 • 12 yenilenmiş aydınlık ve ferah sınıflar.
 • Sınıflar, video ve ses gibi medya formları ile uyumlu interaktif beyaz tahtalar ile donatılmıştır.
 • Kitapları ve DVD'leri ödünç alabilir ve günlük çalışma kulüplerine katılabilirsiniz ve İngilizce bilginiz ile ilgili öneriler alabilirsiniz.
 • Ücretsiz kablosuz internet tüm binada mevcuttur.
 • Rahat koltuklara, TV, otomat makinelerine ve su sebiline sahip modern öğrenci salonu.

YEREL BİLGİ

 • Ulaşım 
 • Otobüs ve trenler Londra'nın çok verimli bir toplu taşıma şebekesi var.Otobüs, tren ve tüpler. Haftalık ve aylık Seyahat Kartları Londra çevresinde daha ucuza seyahat etmek için satın alınabilir. Eğer seninders 14 hafta veya daha uzun sürede,% 30 indirim uygulayabilirsiniz.
 • Bankalar ve Postane
  Bölgede çok sayıda banka ve Posta Ofisi bulunmaktadır.Okulun hemen yakınında. 
 • Restoranlar ve kafeler
  Londra mükemmel restoranlar, kafeler ve restoranlar ile ünlüdür.Her zevke ve tercihe hitap eden publar. Bunların çoğunu okula yürüme mesafesindedir.
 • Mağazalar ve süpermarketler
  Çoğu kez iyi olan birçok süpermarket var öğle yemeği için ekonomik seçenek. Oxford Caddesi, pek çok kişiyle şık mağazalar ve mağazalar yürüme mesafesindedir

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 105 £
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 80 £ ile 300 £
Fiyat Hesaplama
£

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım