Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - New York - Empire State - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - EMPIRE STATE

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

NEDEN EMPIRE STATE DİL OKULUMUZU SEÇMELİSİNİZ ?

Dünyanın en önemli sembol binalarından birinde İngilizce kurslarımızdan birine katılın. Gelecekteki kariyeriniz veya eğitiminiz için İngilizce öğrenirken, sınıfınızın camından New York şehrini seyredebilirsiniz. Esnek uzunluktaki yoğun kurslarımızda istediğiniz sürede eğitim görebilirsiniz. Dünyanın en popüler bu şehrinde TOEFL sınavına hazırlanabilirsiniz. New York şehrinin kalbinde, dünyanın en iyi bilinen gökdelenlerinden birinin 63. katında bizimle İngilizce öğrenebilirsiniz. Amerika'da üniversite eğitimi almayı düşünüyor musunuz? Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) ile partner üniversite ağımızdan faydalanarak lisans veya lisanüstü programlara kayıt olabilirsiniz. 

SUNDUKLARIMIZ

 • +16 yaş üzeri
 • ort. öğrenci yaşı 26
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 82
 • Birçoğunda şehrin mükemmel manzarasını izleme fırsatının olduğu, interaktif yazı tahtalarıyla donatılmış 19 ferah sınıf.
 • Video ve ses kaydı oynatabilen interaktif yazı tahtaları her sınıfta bulunmaktadır.
 • Kapsamlı öğrenme yazılımlarına sahip bilgisayarlar.
 • Sınıflar ortalama 12 maksimum 15 kişiliktir.
 • Kablosuz internet tüm okulda vardır.
 • Kafeterya bulunmamaktadır; ancak binanın içerisindeki restoranlar dahil okuldan 5 dakika mesafede çok çeşitli yemek seçenekleri bulunmaktadır.
 • Okul şehir merkezindedir. 
 • New York City metro hatlarından birçoğunun Empire State binasının çok yakınında durağı vardır.
 • Spor salonu

YEREL BİLGİ

 • Ulaşım - otobüs ve trenler
  Merkez, New York'un merkezinde bulunmaktadır, bu nedenle birçok otobüs durakları yakınlardadır. Tren istasyonu sadece 5 dakika uzaklıktadır.Merkezden ve metro da 5 dakika uzaklıktadır.
 • Bankalar ve Postane
  Empire State Binası çevresinde birkaç banka var.Banka çalışanları, en çok yardımcı olmak için birçok dili konuşmaktadır.
 • Restoranlar ve kafeler
  İçinde çok sayıda restoran ve kafe bulunmaktadır.Merkezin 5 dakikası, bazıları öğrenci  indirimleri verir.
 • Alışveriş yapmak
  Macy's - dünyanın en büyük mağazası - bulunduğun merkeze yakın. Birçok kişinin kavşağındayız.Armani'den Tiffany'ye kadar dünyaca ünlü tasarım mağazaları.

ETKİNLİKLER 

Kendinizi korumak pek hayal gücüne sahip değilken New York'ta okumadığınız süre boyunca meşgul, Kaplan günlerinizi doldurmak için çeşitli etkinlikler takvimi sunar. Atölyeler, partiler, yürüyüş turları, müze gezileri, spor  Broadway şovları ve daha fazlası, parçaları keşfedeceksiniz.New York'un varolduğunu bile bilmiyordun! Bu aktiviteler Kaplan çalışanlarının bir üyesi tarafından yönlendirilir ve size yardımcı olur.

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital