Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
ELI - Drogheda - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik İngilizce
Sınav Hazırlık Kursları
Bire Bir Özel Ders
Online İngilizce Dil Eğitimi
Aileler için İngilizce Dil Eğitimi
Sundukları
Wifi
Kafeterya
Acil İletişim
Kütüphane
Öğretmenler
Seviye Tespit Sınavı
Sertifika
Sosyal Aktiviteler
Yaş
Sınıf
Ders
Ders Materyalleri
Transfer
Akreditasyon
Trinity
ALTO
Haritada Göster %20 İndirimli Kayıt Fırsatı!

ELI - DROGHEDA - DIL OKULU

WORK AND STUDY PROGRAMI İLE 25 HAFTA KAYDINIZA 33 HAFTA ÇALIŞMA İZNİ İMKANI

Dublin ve Belfast arasında yer alan ve 50.000 kişiye ev sahipliği yapan Drogheda Dil Okulu  küçük kasaba kasabası havasını korumakla birlikte, birçok görülecek ve yapılacak şeyler ile doludur.

Dünyaca ünlü Newgrange,ya da İrlanda’nın en büyük tema parkına sahip olması gibi, Drogheda’da herkes için görülmesi gereken önemli yapılar ve doğal güzellikler yer almaktadır.

Güzel Boyne Vadisi’nde, Dublin’den bir saatten daha az bir mesafede bulunan Drogheda Dil Okulu , her yaştan öğrenci için mükemmel bir yerdir.

Sahildeki, güzel eski büyük bir binaya sahip olan okulumuz, ana alışveriş ve kültür alanlarına sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Sınıflarımız benzersiz ve renkli sanat eserleri ve konforlu modern mobilyaları ile aydınlık ve ferahtır. Kafeteryamız, öğrencilerimize lezzetli ve çeşitli imkanlar sunmaktadır.Aynı zamanda, öğrenciler oyun odamızda rahatlamak ve keyifli vakit geçirmek için bolca alana sahiptir.Bilgisayar odasına ve öğrencilerimizin kolayca erişim sağlayabilecekleri öğrenci kütüphanesine sahibiz.

Resme ya da Buraya tıklayarak irlanda dil okulları ve şehirleri hakkında bilgilere ulaşabiliriniz.

DROGHEDA ŞEHRİ

Drogheda "ford'da köprü" anlamına gelir İrlanda'nın doğu kıyısında, County Louth'ta (35 km) bir sanayi ve liman kentidir. mil) Dublin'in kuzeyinde. İrlanda'nın doğu kıyısındaki Dublin-Belfast koridorunda, çoğunlukla County Louth'ta, ancak şehrin güney sınırlarında Dublin'in 49 km (30 mil) kuzeyindeki County Meath'de bulunur. Drogheda'nın nüfusu yaklaşık 41.000 (2016) olup, bu da onu tüm İrlanda'daki nüfusa göre on birinci en büyük yerleşim yeri haline getirmektedir. Boyne Nehri'nin İrlanda Denizi'ne girmeden önceki son köprü noktasıdır. UNESCO Dünya Mirası Alanı olan Newgrange, şehrin 8 km (5,0 mil) batısında yer almaktadır.

Drogheda, iki farklı bölgede ayrı olarak yönetilen iki kasaba olarak kuruldu: Drogheda-in-Meath (yani, 1194'te bir tüzük verilen Meath Lordship ve Liberty of Meath) ve Drogheda-in-Oriel (ya da County olarak 'Uriel'). Louth daha sonra biliniyordu). Bölünme, Boyne Nehri'nin şehri Armagh ve Meath piskoposlukları arasında bölmeye devam etmesi gibi, farklı Norman çıkarları tarafından sömürgeleştirilen iki İrlanda krallığı arasındaki on ikinci yüzyıl sınırından geldi. 1412'de bu iki kasaba birleştirildi ve Drogheda, "Drogheda Kasabası İlçesi" olarak adlandırılan bir ilçe şirketi oldu. Drogheda, Boyne'nin güneyindeki geniş bir alan da dahil olmak üzere tüm Drogheda'nın genişletilmiş bir County Louth'un parçası haline geldiğini gören 1898 Yerel Yönetim (İrlanda) Yasası uyarınca il meclislerinin kurulmasına kadar bir ilçe ilçesi olarak devam etti. Louth İlçesi ve Drogheda İlçesi (Sınırlar) Geçici Düzeni 1976'nın geçmesiyle, Louth İlçesi, Meath İlçesi pahasına yeniden büyüdü. Sınır, 1994 yılında Yerel Yönetim (Sınırlar) (Belediye Seçimleri) Düzenlemeleri 1994 ile daha da değiştirildi. 2007–2013 Meath İlçe Kalkınma Planı, Drogheda'nın Meath çevresini Navan ile eşit düzeyde bir birincil büyüme merkezi olarak kabul ediyor.

Kasaba, 2018'de iki yıl boyunca Fleadh Cheoil na hÉireann'e ev sahipliği yapmak üzere seçildi.

Vize Şartları
  • 10,000 € Banka Teminatı
  • Geri Dönüş Kanıtı
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Niyet Mektubu
Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 100 €
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 240 € ile 370 €
Sağlık Sigortası 80 € ile 100 €
Tercüme 40 € ile 85 €
Fiyat Hesaplama

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.