Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
KAPLAN INTERNATIONAL - New York - SoHo - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

KAPLAN INTERNATIONAL - NEW YORK - SOHO

Kaplan International, 75 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır. Okul dahilinde tatil ya da akademik dönemi boyunca akademik ya da kariyer hedefleriniz için veya TOEFL ve IELTSgibi sınavlara hazırlık gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Okul ayrıca müfredatında tamamen kendi oluşturduğu ders kitapları ve online interaktif sistemleri kullanır. Kursunuzun bitiminde yeterliliğinizi kanıtlayan Kaplan sertifikasına da sahip olacaksınız.

NEDEN NEW YORK SOHO DİL OKULUMUZU SEÇMELİSİNİZ ?

Yeni okullarımızdan biri olan SoHo, Kaplan öğrencilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmış güzel bir binadadır. Aşağı Manhattan'da sanatı seven ve popüler bir merkez olan SoHo'da bulunmaktayız. Esnek uzunluktaki yoğun kurslarımızda istediğiniz süre eğitim alabilirsiniz. TOEFL, GMAT veya GRE sınavlarına hazırlanabilir veya özgeçmişinizi geliştirmek için İş İngilizcesi kurslarımıza kayıt olabilirsiniz. SoHo okulumuz New York şehrinin öğrenci açısından en yoğun olduğu bölgede yer alır. Amerika'da üniversite eğitimi almayı düşünüyor musunuz? Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) ile partner üniversite ağımızdan faydalanarak lisans veya lisanüstü programlara kayıt olabilirsiniz. 

SUNDUKLARIMIZ

 • +16 yaş üzeri
 • ort. öğrenci yaşı 26
 • max. öğrenci sayısı 15 
 • Uluslararası millet karışımı 83
 • Grup çalışmasına uygun tekli sıralardan (sandalye) oluşan 15 ferah sınıf.
 • Tüm sınıflarda interaktif beyaz tahta mevcuttur.
 • Ücretsiz kablosuz internet tüm binada mevcuttur.
 • Derslikteki ortalama öğrenci sayısı 12,maksimum 15 kişidir.
 • Kafeterya bulunmamaktadır ancak okuldan 5 dakika mesafede çok çeşitli yemek seçenekleri bulunmaktadır.
 • Okul merkeze 5-10 dakikalık yürüme mesafesindedir.
 • New York City metro hatlarından birçoğunun okulun çok yakınında durağı vardır. Duraklar arasında Bleecker Caddesindeki 6 treni, Prince Caddesindeki N, R hatları ve Broadway-Lafayette Caddesindeki B, D, F, M hatları vardır.

ETKİNLİKLER 

 • Kendinizi korumak pek hayal gücüne sahip değilken New York'ta okumadığınız süre boyunca meşgul, Kaplan günlerinizi doldurmak için çeşitli etkinlikler takvimi sunar. Atölyeler, partiler, yürüyüş turları, müze gezileri, spor  Broadway şovları ve daha fazlası, parçaları keşfedeceksiniz.New York'un varolduğunu bile bilmiyordun! Bu aktiviteler Kaplan çalışanlarının bir üyesi tarafından yönlendirilir ve size yardımcı olur.

 

KAPLAN

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 160 $
SEVIS Ücreti 350 $
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 400 $ ile 800 $
Sağlık Sigortası 2,10 $ X 1
Fiyat Hesaplama
$

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital