Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın
OHC (OXFORD HOUSE) - Toronto - Dil Okulu
Konaklama Tipleri
Aile Yanı Konaklama
Rezidans
Paylaşımlı Daire / Öğrenci Evi
Hostel
Otel
Yurt / Apartman
Kurs Türleri
Genel İngilizce
Akademik İngilizce
IELTS ve TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
İş İngilizcesi
Üniversite Hazırlık
Birebir Kurs
Haritada Göster

OHC (OXFORD HOUSE) - TORONTO

Toronto, heyecan ve mucizelerle dolu canlı bir şehirdir; İngilizce öğrenirken gerçek çokkültürlülüğü deneyimleyebileceğiniz ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bir yer. Kanada'nın en büyük şehri ve dünyanın en kozmopolit merkezi olan Toronto, zaman ve tekrar yaşanacak en iyi şehirlerden biri olarak seçildi. NHL, NBA ve Major League Beyzbol takımı, dünyaca ünlü restoranlar ve Kuzey Amerika'nın en ünlü yerlerinden bazıları (ünlü Niagara Şelaleleri'ne bir saat uzaklıkta) ile Toronto'da herkes için bir şeyler var.

OHC İngilizce - eski Sol Okulları - Toronto, 1996'da ilk kaydını aldı ve dünyanın dört bir yanından 8000'den fazla öğrenciyi ağırladı. Okulun kurucu felsefesi, seyahat eden öğrencilerimiz için sıcak ve rahat bir ortamda kaliteli ESL İngilizce programları sunmaktı. Her ne kadar büyümüş olsak da, felsefemiz aynı kalmıştır.

OHC Toronto, Toronto şehir merkezinde üç tarihi hükümet tarafından belirlenen konakta yer almaktadır. Bölge, okula eşsiz ve çok avantajlı bir konum kazandırmakta ve öğrencilerin eğlenmesi için ön bahçeye ve bahçeye sahip bir ofis binasının dışındaki tek dil okulu niteliğindedir.

Toronto, hem yaz hem de kış mevsimlerinde ve yıl boyunca harika etkinliklere sahiptir!

1872'den beri Blake Konağı olarak bilinen, şu anda OHC merkez ofisimiz Toronto'ya ev sahipliği yapmaktadır. 1872'den bu yana, bu tarihi bina, diğer etkili devlet başkanlarının yanı sıra, Ontario ikinci Başbakanı'na ev sahipliği yaptı. 1985'ten yakın zamana kadar, bina Humewood Sanat Galerisi olarak görev yaptı. Bugün, bu görkemli Viktorya dönemine ait mimari şaheser, Kanada Kültür Mirası Bölgesi'nin hükümetidir ve İSG öğrencilerinin İngilizce öğrendikleri veya sertifikalı İngilizce öğretmeni olmak için eğitildiği yerdir. Tam şehir merkezindedir ve Wellesley metro istasyonuna, ünlü Eaton's Centre'a ve metrodaki CN Kulesi'ne 10 dakika yürüme mesafesindedir. Binalarımız, faaliyetlerimiz, Öğrenci Evlerimiz ve akademik programlarımız dahil okullarımızın her detayı, tüm beklentileri aşan, kaygısız ve eğlenceli dolu bir akademik ve seyahat deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

OHC Toronto tesisleri arasında;

  • TV'ler, Monitörler, DVD oynatıcılar, Mikrodalga fırınlar, Buzdolapları ve Langırt masası.
  • Kitap ve video kütüphanesi.
  • Sabahları kahve ve atıştırmalık dükkanı.
  • Bireysel çalışma ve rehberli çalışma için tüm öğrencilere sunulan bireysel çalışma materyali
  • Ücretsiz kablolu ve WiFi internet erişimi mevcuttur.
  • Üç tarihi hükümette yer alan Öğrenci Tesisleri Toronto şehir merkezinde konakları belirledi.
  • Maksimum sınıf büyüklüğü 16 olan (Sınıf 12) 25 Sınıf.

Ekstra Ücretler
Vize Ücreti 150 CAD
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti 500 CAD ile 1500 CAD
Fiyat Hesaplama
CAD

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2020
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Pill Digital